“На себе не схожа”: Дорофеєва вразила мережу новою зачіскою

0
1378

Експериментами із зовнішністю знатної учасниці дуету «Время и Стекло» вже й нікого не здивують – гадали прихильники, допоки Надя Дорофеєва не поширила ексклюзивний кадр із недавньої фотосесії на своїй офіційній сторінці в Instagram. Усі, що безтурботно гортали стрічку новин, далеко не одразу здогадались, що на фото саме їхня зіркова улюблениця.
Співачка доволі таки часто «бавиться» із новими образами, нерідко і до радикальних змін іміджу вдається. Надю Дорофеєву бачили і з короткою стрижкою, і із зачісками на довге волосся. А от справа зміни тону для артистки більш ніж буденна. Прихильники встигли помилуватись зіркою і в образі брюнетки, і в яскравому блонді. І, здавалось би, усі вже звикли до типового для Дорофеєвої мілірування, як співачка знову подалась до колориста.


Цього разу учасниця дуету «Время и Стекла» надала перевагу каштановому відтінку із плавним омбре. Хоча й у схожому образі зірку вже бачили, цього разу її годі й впізнати. Разом з тим, вражаючу зміну стилю співачка доповнила не менш екстравагантним вбранням. Масивні чорні окуляри та худі, теж точне та на кілька розмірів більше – усе за найсвіжішими трендами.
Юних прихильників Наді Дорофеєвої завжди тішило, наскільки безтурботно може поводитись 29-річна жінка на очах у глядача. Безумовно, саме молодіжний стиль зірки завжди приваблював усе нових та нових шанувальників, віком від «зовсім маленького» до шістнадцяти. Не кажучи вже про особливий стиль виконання зіркового дуету.


Втім, що унікально, не тільки діти та підлітки шаленіють від творчості «Время и Стекло». Іменитому українському дуету також вдається бути достатньо хайповим, щоб залишатись на музичній хвилі української молоді. Що ж, небагатослівний текст під новою публікацією Дорофеєвої промовляє більше, аніж здається на перший погляд.
«Розпустила волосся, щоб тобі сподобатись», – завжди крута та зухвала співачка знає, чим привернути увагу. Зрештою, періодичні зміни стилю виконавців теж додають певної новизни до їхньої творчості.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here