Найпопулярніша зачіска з подіумів Нью-Йорку

0
2084

Навіть класика з часом відходить у минуле. Це ж стосується актуальної упродовж років (десятиріч!) зачіски «кінський хвіст» – про що не побоялись заявити дизайнери на Тижні моди у Нью-Йорку.
Певно що армія шанувальників Аріани Гранде таки не може опам’ятатись і зрозуміти, що високий «хвіст» співачки опинився під загрозою. Так чи інакше, альтернатива є. На цьогорічних подіумах чи не найбільш трендовою зачіскою став низький хвіст. Він же й червоні доріжки Голлівуду не оминув.

Перед Кім Кардашьян та Беллою Хадід теж варто змовчати, що високий хвіст уже в минулому. Принаймні, про це свідчать нью-йоркські модні покази. Так, ера стильних рішень Джен Аткін та Кріс Епплтон позаду, адже тепер зірковим клієнтам доведеться обирати інші акценти для своїх образів.

До слова, на відміну від свого «попередника», низький хвіст повинен бути у стані ледь розслабленого волосся, зафіксований нижче вух та не без «сяючого» акценту. Для максимального ефекту «фешн», таку зачіску можна урізноманітнити срібними ланцюжками.
«Колекція аж надто футуристична, відтак, ми хотіли щось прохолодне, але дуже гостре», – зазначила Марьян за лаштунками. А також, нью-йоркська дизайнерка додала: «Низькі хвости – наше майбутнє».


Ральф Лорен теж не пасе задніх. Очільник однойменного бренду вдало поєднав трендовий прийом із вечірніми сукнями. Тож, не одна модель вийшла на показ із «м’яким, вишуканим кінським хвостом».  Манекенницею, що відкрила вихід вбрання від Лорена стала безпосередньо Белла Хадід. У минулому – поціновувачка високих хвостів. Втім, на цей раз вона наважилась вразити громадськість актуальною та невимушеною ідеєю.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here