“Негайно викинути із шафи”, або антитренди 2019 року

0
1956

Два минулих сезони поспіль поясні сумки буквально таки розривали мережу Instagram. Чи не кожен модний блогер вважав за обов’язок похизуватись таким кричущим трендом на своєму пабліку. Втім, з’являлось далеко не одне фото. І вже напевне не одна рекомендація нарешті придбати «цю сумку».
Що ж, мода як «розкричалась», так і притихла. Але це зовсім не означає, що варто якнайшвидше позбутись поясного аксесуару. Ще один рік – цілком прийнятно. Якщо врешті такий формат сумки вам неабияк до снаги, варто звертати увагу на варіанти менших розмірів.

Здивує кожного, але чорний total look не в тренді. Принаймні, у кількох наступних сезонах його витіснять яскраві кольори і принти. Так чи інакше, є модні рішення і для любителів класики. Сміливо розглядайте усі відтінки тілесного – не тільки модні, але й аж надто жіночні.

Забудьте про асиметрію, її вже майже неможливо знайти на полицях магазинів. Ба більше – на модних подіумах. Хоча й ситуація із аксесуарами протилежна. «Різні» або моносережки актуальні як ніколи. Тільки до одягу такий тренд немає ніякого відношення.
Штучні шуби поступово залишаються у минулому. Точніше – яскраві штучні шуби. Вдалою заміною стане плюш. У будь-якому фасоні, у форматі як куртки, так і пальто. Важливо: відтінки повинні бути стримані.

Повертаються у моду речі із 80-х. Готуйте ніжки, адже доведеться вдягати міні – ні. Спідниці середньої довжини поступово набирають актуальності та зовсім скоро з’являться у шафі кожної. Тож, варто швидше ловити модні віяння. Що цікаво, міді чудово поєднуються із усіма фасонами взуття, навіть – із кросівками.
На завершення – рукав. Класичного облягаючого аж ніяк не слід позбуватись, але краще придбати принаймні одну блузку із широким рукавом. Саме такий фасон у 2019 році вважається на піку моди.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here