“Неочікувано!”: Меган Маркл розповіла, хто її стиліст

0
520

Минулого року Меган Маркл стала світовою іконою моди, оскільки вона ідентифікувала свій особистий стиль як герцогиня Сассекська. І, що цікаво, це цілком заслуга самої 37-річної Меган. Вона не користується послугами особистого дизайнера, а самостійно створює свої луки і відповідає за свій вплив на модну індустрію. 
Раніше друзі герцогині також запевняли, що Меган займається так званим  “самообслуговуванням”, але мало хто в це вірив. Подруга акторки розповіла: “Я була з нею минулого місяця, і вона йшла на публічну подію. Ми з Гаррі сиділи разом з собаками і весело розмовляли, а Меган малювала нігті. За винятком весілля, вона самостійно робить весь свій макіяж, сама обирає вбрання, сама сама собі стиліст”.
Відомо, що знаменитість, створюючи власний стиль, отримувала поради і від герцогині Кембриджської Кейт Міддлтон. “Меган, безумовно, звернулася до Кейт за керівництвом і натхненням”, – повідомив інсайдер.

І хоча Меган і Кейт час від часу обмінюються модними порадами, їхні стилі зовсім різні. Меган навмисно уникала одягу, такого як у Кейт, коли вона вперше почала виконувати свої обов’язки герцогині. Зараз Меган створила свій власний унікальний стиль. Хоча, її мета завжди полягає в тому, щоб її праця говорила голосніше, ніж одяг.
Як пояснив королівський інсайдер у січні, “Меган усвідомлює, що робить її “робочий” гардероб свідомим. Меган все ще новачок у цьому, хоче бути поважною і щоб на неї дивилися із захопленням, але знову ж таки герцогиня не прагне, щоб увага до її стилю перекривала важливість справ, якими вона займається”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here