П’ять антитрендів сезону: як не стати жертвою моди

0
785

Ти сяєш. При світлі дня і вечірніх вогнях. Навіть яскравіше, ніж майбутня різдвяна ялинка. Це – ознака поганого тону. Стробінг, який блискавично набув популярності, протримався всього лише один сезон. І все завдяки надокучливому постингу у соціальних мережах «яскравих» облич. Тож, тренд «макіяж без макіяжу» повертається та хайлайтери можна відкласти подалі, або ж користуватись ними з розумом. Лише під брову, на спинку носа, вилиці, центр підборіддя і галочку над верхньою губою.

Брови, що видно здалеку. Чорні, чіткі і важкі. Якщо у інстаграмі такий тренд виглядає ефектно, то в реальному житті неприродність кидається у вічі. Так, форма брів є каркасом обличчя та повинна бути окреслена, проте це повинно робитись уміло. Близький до натурального колір та розтушовування – незмінний секрет ідеальних аля-натуральних брів.

Склеєні вії. Загалом, прикольно, але не для повсякденного макіяжу. Поза модними фотосесіями такий б’юті-тренд виглядає неохайно і часо1м – смішно. Стосовно вій варто дотримуватись класики, обирайте туш із ефектом густини та подовження.

У цьому сезоні варто нарешті стерти блискітки із губ. Актуальний тренд 2000-х сміливо став ознакою старомодності. Про збільшення об’єму варто забути та використати хайлайтер. Якщо набрид мат, сатиновий або глянцевий відтінок стане яскравою «родзинкою» вашого щоденного образу.

Контуринг лише для фотосесій. У будь-якому іншому випадку, вистачить рум’ян. Якщо від бажання корекції обличчя ніде нітись, використовуйте хайлайтери та бронза тори локально. «Професійний» контуринг робить обличчя штучним і виглядає як несмак.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here