П’ять модних образів на сезон весна-літо 2019

0
4377

Допоки градуси термометрів віддаляються від нуля та промені сонця потроху, але таки входять у наші будні, модні подіуми світу активно демонструють трендові образи, що стануть невід’ємною складовою прийдешнього сезону весна-літо 2019.
Аутфіт №1: total white
На відміну від кількох останніх років, чорний колір виходить із моди. Як не дивно, але колір таки домінує. Ба більше – білий стрімко рветься від полиць магазинів до шаф кожної. Відтак, актуальним як ніколи стане білий total look. Порада: щоб розбавити монохромність, варто додати один виразний акцент. І, ні, не чорного кольору.

Аутфіт №2: райдужна полоска
Лінії та клітинка завжди актуальні. Тільки-от в індустрії моди наступають моменти, коли класика переходить до рангу «хітів» сезону та дещо видозмінюється. Цьогоріч це трапилось із полоскою. Точніше, із двотонного принта вона перетворилась на повноцінну райдугу. Що зрозуміло, такий трендовий елемент буде вдало поєднуватись із усіма кольорами райдуги. Варто лише відчувати межу між стильно та «занадто».
Аутфіт №3: міді стало casual
Не один десяток років кутюр’є різко вдавались до крайнощів та експериментували із двома модними форматами – міні та максі. Прийшов час щось змінювати. Що ж, як не дивно, «золота середина» таки взяла своє та цього літа нікому не доведеться оголяти коліна. Точніше – тим, хто слідує за останніми тенденціями. Адже міді (середня довжина спідниці) тільки набуває популярності.

Аутфіт №4: модернізована класика
Пригадайте усі типові силуети та форми. Добре. А тепер додайте до них найбільш неочікуваних перевтілень. Зробіть класичну офісну сорочку «недбалою», вдягніть до брючних штанів пляжні сандалі. Розфарбуйте типову сумочку Chanel приголомшливими відтінками. І будьте модними у контексті самовираження.
Аутфіт №5: самобутність
Зараз, як ніколи раніше, модним є все, що унікальне. Навіть модні дизайнери не ставлять за рамки свої останні колекції. Радше навпаки – наштовхують до нових, небувалих експериментів. Що ж, вдалим завершенням до будь-якого базового образу завжди буде самовираження. Один акцент, одне божевільне поєднання форматів – і світ зрозуміє, що мода є проявом особистості, повсякденною творчістю.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here