“Плагіат?”: Гомес скопіювала культовий образ Еністон із 90-х

0
1213

Не так давно Селена Гомес нарешті оговталась від психіатричних недуг та вийшла на велику сцену. Дівчина, що тривалі роки була найвідомішою користувачкою мережі Instagram, таки дещо поступилась своїй конкурентці Аріані Гранде. Прихильники сподіваються, що це ненадовго. Гомес, тим часом, взялась за провокативний хайп, щоб вибороти колишню популярність.
Ні для кого не секрет, що поп-діва підтримує дружні стосунки із іменитою, хоча й вдвічі старшою за нею акторкою Дженніфер Еністон. Різниця у віці жодним чином не вплинула на спілкування між двома зірками зі світовим іменем. До того ж, кожна із них час від часу нахвалює іншу у пресі. Селена ж неодноразово зізнавалась, що Джен завжди її надихала.

З огляду на все, надихав Гомес не тільки кар’єрний розвиток зірки серіалу «Друзі», але й погляди на стиль. Яскравим підтвердженням цього є недавній вихід у світ юної співачки. На превелике здивування громадськості, Селена Гомес спробувала повторити легендарний образ 90-х, який Енітон внесла до історії моди ще у 1997-му році. Співачка ж, у свою чергу, скопіювала його до найменших деталей.
Когось подібний «косплей» неабияк обурив. Себто знаменитість не може вигадати нічого свого, от і наслідує «Портрет досконалості» із 90-х. Хтось же зазначив, що подібне вбрання дуже пасує молодій знаменитості. Ба більше, подібним чином вона зуміла повернути до життя класику, що не може не тішити. Але кожного без винятку вбрання Селени Гомес здивувало, хоча й без звинувачень у плагіаті теж не обійшлось.

Варто зауважити, що культовий лук співачка підготувала спеціально для вихідної прогулянки Лос-Анджелесом. Згодом же вона подалась на зустріч із друзями, про що свідчать світлини в мережі. Менше з тим, після випадкових кадрів з боку папараці прихильники не можуть оговтатись від побаченого та невпинно зіставляють фото, датовані «1997» і «2019».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here