Популярна супермодель Белла Хадід раптово змінила імідж

0
731

Коли зміна образів стає справою повсякденною та навіть рутинною, вкрай складно залишатись собою. Але і супермоделям, для яких змінити зовнішність – це вимога професіональна, нерідко хочеться втілювати щоденну практику в життя. Серед подібних «експериментаторів» опинилась і Белла Хадід, знатна супермодель світового рівня.
Дівчина «з обкладинки» чи не одразу сповістила про своє чергове перевтілення на офіційній сторінці в Instagram, тільки-от у форматі сторіс. Можна було би пояснити висвітлене волосся Белли за гру світла, але після кількох кадрів усе стає очевидним – відтепер варто звикати до ще однієї білявки із сім’ї Хадід. Що цікаво, Белла обрала навіть світліший тон, аніж у її іменитої сестри Джіджі, що теж працює у модельному бізнесі.

Поширила нові світлини у мережі зірка не у рамках фотосесії, а буквально таки із сімейного відпочинку на природі. Звісно, не обійшлось і без фешенебельного застілля та породистих коней поруч. Подібну зміну образу Белла Хадід пояснила більш ніж аргументовано: «Повертаюсь до витоків, повертаюсь до природнього блонду».
Хоча й дехто із прихильників обурено заявив, що відтепер зіркові сестри аж надто подібні одна до одної – Белла не поспішає зраджувати своєму рішенню. Разом з тим, у мережі також з’явилось дитяче фото моделі, на якому вона зі своєю сестрою демонструє розкішні біляві кучері. Але, як виявилось згодом, на цьому експерименти знаменитості не завершились.

View this post on Instagram

character #777

A post shared by ? (@bellahadid) on


На щастя, винятково у рамках професійної діяльності, Белла Хадід постала перед прихильниками із коротким кислотно-рудим волосся. Спершу мережа затамувала подих, згодом же із полегшенням видихнула, коли зрозуміла, що вдруге пробила хибна тривога – зірка залишається золотавою білявкою. Користувачі, у свою чергу, чи не одразу зауважили, що зірці не варто коли-небудь експериментувати із рудим відтінком.
А поки, залишається тільки очікувати, коли всесвітньовідома супермодель нарешті ступить на червоний хідник в оновленому образі. Зважаючи також на те, що продемонструвала Белла Хадід яскравий блонд винятково зі спини – і жодних фото у профіль.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here