Сайрус вразила сукнею на прем’єрі стрічки свого чоловіка

0
635

Молода дружина кінозірки Ліама Хемсворта вийшла на червону доріжку за прем’єри чергової стрічки у вражаючій червоній сукні від Valentino. Ба більше – представила свого новоспеченого чоловіка у глядацькому залі, оскільки сам Хемсворт мав певні проблеми зі здоров’ям.
Спеціально до неабияк зворушливої картини «Хіба це не романтично?»  та прийдешнього Свята Усіх Закоханих співачка вбралась у не менш чуттєве вбрання. Червоний хідник, пишна червона сукня із фатину та яскраво-червоні губи. Що ж, образ безсумнівно заслуговує уваги.


Допоки Ліам Хемсворт у лікарні, Майлі Сайрус перейняла його кар’єрні обов’язки головного актора фільму. А також, співачка прокоментувала: «Йому стає краще. Зараз він почуває себе добре. Але у нього справді були певні проблеми із самопочуттям. Так, йому було нелегко. Але ця стрічка аж надто важлива для нього, тому я тут із вами та готова його представляти від свого імені».


Тим не менш, не обійшлась Сайрус і без гумору на твердження репортера про те, що вона справді хороша дружина: «Усі гадають, що я тут для Ліама, але, насправді, я тут для Дому Valentino, так». Оприлюднив своє звернення до прихильників і сам Хемсворт, на офіційній сторінці в Instagram.
«Вибачте, я не зміг бути присутнім на прем’єрі фільму. На щастя, у мене є кохана дружина, яка може це зробити замість мене. Дякую за підтримку. Сподіваюсь, вам сподобається наша нова картина. Любові всім!».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here