Що буде в тренді у 2019-му році?

0
1345

Менш ніж два тижні залишилось до кінця 2018 року. А це означає, що час добре обдумати, що взяти із собою в новий рік, а що залишити позаду. Щоб спростити справу, Elle поговрив із директороми кращих фешн-магазинів і дізналився, що буде стильним у 2019.
Перш за все, у тренді буде беж. Елізабет Гольтц директор ”Net-a-Porter” розповідає: ”Море бежевого не минуче цього сезону. Нам подобалась ідея змішування кольорів та відтінків в одному луці, а також експеремнтувати із різними вставками (із шкіри, льону, шовку). Однак цього сезону модним буде одягатись повністю у бежевий колір. Кому це не подобається, може комбінувати прекрасні пастельні відтінки.”

Щодо аксесуарів, то цьогоріч модними будуть сумочки для носіння в руці. Простої структури без витискань чи візерунки. Це буде ідеальна сумочка на щодень.

Ручна робота. Зі зростанням температури, будемо спостерігати як модниці одягатимуть речі ручної роботи. Також будуть популярними в’язані чи макраме деталі. Влітку речі виготовлені із в’язки гачком чи макраме будуть виглядати дуже стильно.

Поєднання неонових та пастельних кольорів. Кольором цього сезону буде будь-який яскравий відтінок неону. Можна одягти сумочку через плече неонового кольору і ця деталь доповнить образ відповідно до моди 2019. В новому році будемо бачити ніжні, жіночні відтінки в похмурі, холодні місяці. Адже верхній одяг припасований до нижнього у цукеркових відтінках буде надзвичайно красивим.

Зручний одяг із кишенями. Зручність та користь – це цьогорічний тренд. Буде чимало одягу кольру хакі, лдягу із контону та багато кишеньок у штанах та сорчах. Спробуйте створити костюм за вищезгаданими параметрами. Це буде зручно, стильно і корисно. Окрім цього носіть костюми та комбінезони. Однотонний костюм із кофтою неонового кольору будуть виглядати дуже стильно.

Шкіра з ніг до голови. І не має значення чи це натуральна чи еко-шкіра. Чорний колір залишиться основним, однак слід звернути увагу на коричневий та яскраво червоний, а білий буде найбільш модним. Матову чи ”глянцеву” шкіру можемо комбінувати по-різному.

Принти тварин цьогоріч будуть дуже популярними. Дизайнерам особливо подобається поєднувати принт пітона чи деопарда із візерунками квітів. Шукайте грайливі принти на жіночих сорочках та сукнях радять стилісти. Одягайтесь стильно, комфортно і насолоджуйтесь собою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here