Щоб не було соромно: як не варто одягатися теперішнім чоловікам

0
2008

Багато чоловіків поблажливо дивляться в бік різних глянців, всіма силами намагаючись уникати походів у магазини, та наслідувати за модними тенденціями вважають непотрібною дурницею. Спочатку вони демонструють свою позицію до моди, а потім виходять на вулицю в таких аутфітах, що сором починають відчувати всі люди в радіусі кілометра.
Ми вирішили пригадати найжахливіші модні чоловічі звички, від яких їм варто позбутися назавжди. І якщо вони самі до цього не доходять, то жінки, просто зобов’язані їм допомогти в цьому.
Комбінація шкарпеток і сандалей – найстаріше модне непорозуміння. Здавалося б, цей архаїзм пішов в літній період, залишив свій слід в історії поряд з в’язаними чобітьми і зник. Ми з року в рік бачимо чоловіків, які так бережуть свої ноги від мозолів, що надягають сандалі зі шкарпетками. У вічній гонитві за комфортом, вони забувають про те, що стиль і комфорт повинні “йти поруч” .
Масивні пряжки для ременя
Ми всі, звичайно ж, пам’ятаємо цей блиск, цю міць, ці неосяжні габарити пряжок на чоловічих ременях. Абревіатури відомих брендів, символіка супергероїв, написи, які не змусять нас засумніватися в силі і гідності людини, що носить ці твори мистецтва у себе на поясі. А яких масштабів повинна досягати впевненість в собі, щоб вийти в такому на вулицю?
Крокодилова шкіра
Багато чоловіків дуже люблять вироби з крокодилової шкіри. Окремі представники прагнуть зібрати цілий сет – крокодилячі черевики, сумка, гаманець, чохол на телефон, а якщо пощастить, то й куртка, щоб роздобути крокодиловий тотал-лук і “захоплені погляди” перехожих слідом.
Костюм не за розміром
Ділові костюми якось відразу додають чоловікам солідності і серйозності. І нам здається, що такий одяг ніяк не може зіпсувати їх зовнішній вигляд. Незвично широкі класичні штани розвіваються на вітрі, висять плечі піджака рясними складками спадають уздовж рук . У навколишніх враження, що власник костюму скинув пару десятків кілограм, але продовжує розгулювати в одязі з часів повноти. Варто пам’ятати: або костюм ідеально сидить і підходить за розміром, або його просто немає в гардеробі серед іншого одягу.
Майка-алкоголічка
Закрийте очі і уявіть собі типового персонажа анекдотів, чоловіка з комуналки, з незмінним синцем під оком, в розтягнутих спортивних штанахі та майці-алкоголічці, яку чоловіки, чомусь так люблять і ніяк не можуть викинути зі своїх гардеробів. Можливо їх не покидає бажання виглядати як Марлон Брандо у фільмі “Трамвай Бажання ” ?!
Підкати на штанах
Коли з’явилася мода на підкати, почався конкурс за перше місце в номінації “Хто більше закатає штани”, і багато чоловіків до цих пір продовжують боротися за перемогу. Ми зі страхом згадуємо оголені щиколотки у представників сильної статі в мінус 20 за Цельсієм і жарти про обмороження.
Майки в сітку
Одного разу чоловікам стало так жарко, що вони придумали майки в сітку, і світ завмер в очікуванні жаху. Так, ми всі розуміємо, і літо на дворі, та іноді хочеться виглядати не так як всі, але не в цьому ж жаху з перфорацією.
Жилетки з кишенями
Можливо, Анатолій Вассерман не підозрював, що коли-небудь стане тренд-сетером, а його жилетки з безліччю кишень увійдуть в моду і знайдуть послідовників по всьому світу. Люди вражені перед інтелектом Анатолія Олександровича та бажаємо всім чоловікам досягти таких же висот, тільки, будь ласка, без жилетів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here