“Свіжі” тренди із подіуму New York Fashion Week

0
772

Головне правило прийдешнього модного сезону – жодних правил. Не один дизайнер зі світовим іменем чи голлівудський стиліст заявив, що поєднання непоєднуваного зробить із кожного образу стильний «total look».
Так чи інакше, без особливих для сезону акцентів не обійтись. Про них власне і заявив черговий Тиждень моди, що у Нью-Йорку. Точніше – остаточно розставив усі крапки над «і» після паризьких модних показів від кутюр.

Перше – аксесуари. Сумочки повинні бути якомога дрібнішими та колоритнішими. Сережки ж навпаки варто обрати серед масивних. Не обійтись також без металевої біжутерії та великої кількості бісеру.
Міксування речей. Як це робити правильно та не переступити порогу несмаку? Класичні лодочки із штучною шубою вільного крою, або ж фатинова спідниця та масивні кросівки – чому би й ні. Існує тільки два правила: баланс протилежностей та кольорова гама. Навіть найбожевільніші фасони одягу поєднувати можна, варто лише підбирати за відповідним відтінком.

Так чи інакше, головний акцент сезону – верхній одяг. Стилісти рекомендують поєднувати те, що цілковито не поєднується із нижньою частиною образу, але пасує до загальної палітри. Ще один атрибут сезону – кабук. Для ідеального завершення образу, шпильку варто дещо вкоротити до стилю «ковбойки».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here