Тіна Кароль ошелешила громадськість нетиповим для себе образом

0
302

І знову чи не найбільш «голосиста» українська артистка опинилась у центрі пильної уваги громадськості. І знову причиною цього став її зухвалий образ. Останніми днями Тіна Кароль вкрай активно поширює у мережі кадри із фотосесій. Хтось підозрює, що подібні фото можуть виявитись бекстейджем із зйомок чергового музичного кліпу. Інші ж гадають, що співачка у пошуках нового стилю.
Так чи інакше, що очікувано, артистка не обійшлась і без шквалу критики, і без бурхливих овацій у коментарях. А вся справа у тому, що 34-річна Тіна Кароль вирішила приміряти, мовляв, «попсовий образ 15-річної дівчинки». Принаймні, у цьому переконана значна частина користувачів. Хоча, на щастя, не обійшлось без тих, що зуміли прийняти подібні перевтілення співачки належним чином.

View this post on Instagram

#tinakarol #тинакароль Ph @spromojna

A post shared by Tina Karol (@tina_karol) on


Спершу поп-діва потішила громадськість кількома кадрами біля затишної білої дзвіниці, згодом і взагалі подалась на пляж, щоб зухвало продемонструвати світу свої розкішні форми. Зрештою, у нових світлинах Тіни Кароль є все, окрім відвертої зухвалості. Є ніжність і пристрасть, є невимушеність і спокій, і, що найважливіше – дух творчості. Інколи навіть складно визначити, хто вона врешті – муза чи творець, настільки фото емоційній у хорошому розумінні.
Серед останніх із доданих світлин – Тіна Кароль на побережжі моря. Чорно-біле фото, співачка стоїть напівзадом до об’єктиву камери, насолоджується стихією. За образ зірка обрала чорну подовжену майку кежуел із короткими білими шортами, які декому видались за спідню білизну. Загалом, атмосфера кадру неповторна, як і власне його головна героїня. Що очікувано, публікація обійшлась без підпису.

View this post on Instagram

#tinakarol #тинакароль Ph @spromojna

A post shared by Tina Karol (@tina_karol) on


Не дивно, що прихильники зірки вмить розділились на два ворожі табори. Одні стали на бік тієї, Тіни Кароль у червоному латексі та із спокусливою червоною помадою на губах, інші ж надають перевагу романтичній та умиротвореній співачці, що навіть і не намагається позувати перед камерами. Зрештою, у цьому і вся вона, знатна українська артистка – така різна і, водночас, унікальна у своєму роді.
А, тим часом, прихильникам Тіни не залишається нічого іншого, як продовжувати пильно стежити за її публікаціями у мережі. Цілком можливо, що зовсім скоро у профілі зірки в Instagram з’явиться довгоочікуваний анонс до нової музичної композиції.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here