Тіна Кароль ошелешила шанувальників новим зухвалим образом

0
389

І знову зваблива та чуттєва Тіна опинилась у центрі уваги громадськості. Знатна українська артистка, що ніколи не соромилась демонструвати своїх розкішних форм, завжди полюбляла вдаватись до рішучих експериментів у розрізі моди. Латекс чи вкрай модний у цьому сезоні ефект «мокрого волосся» – стиль для артистки повсякчас на другому місці, після музики, звичайно.
Цього ж разу 34-річна виконавиця відклала у шафу вбрання стилю рокової жінки та вирішила пригадати не таку вже й далеку, але таки ностальгійну юність. Замість приталеної латексної сукні із глибоким декольте Тіна Кароль вбралась у шорти радикального міні та повітряний топ, що так нагадує часи, коли чи не на кожній радіохвилі лунав культовий «Пупсик».

View this post on Instagram

#tinakarol #тинакароль Ph @spromojna

A post shared by Tina Karol (@tina_karol) on


І тут вона, непідвладна часу розкішна жінка, посеред піщаного пляжу та на елегантних підборах. Шанувальники вже звикли, що Тіні Кароль завжди вдавалось бути різною – і фатальною жінкою, і кокетливою леді, і, як цього разу, мрійливою дівчинкою. Зрештою, як би не вбралась популярна українська артистка, вона ніколи не втрачає того особливого шарму, яким пронизана уся її творчість.
Хоча й на цей раз чергова публікація співачки в Instagram дещо перетнула межу прийнятного. Принаймні, користувачів ніщо не спинило перед тим, щоб висловити своє обурення настільки зухвалим образом знаменитості. І не тільки вбрання так зачепило шанувальників. Поза, яку Тіна Кароль обрала для кадру, виявилась аж надто провокативною. Хоча й, здавалось би, співачка лише ледь оголила сідниці.

View this post on Instagram

#tinakarol #тинакароль Ph @spromojna

A post shared by Tina Karol (@tina_karol) on


Зрештою, не обійшлось також без тих, кому подібне перевтілення зіркової улюблениці неабияк сподобалось. Дехто навіть зазначив, що не «попою, як у Кім», а принадами, як у Тіни варто пишатись. Не оминули повз увагу і стрункі ноги артистки, що буквально таки стали естетичною основою кадру. Хоча й однією світлиною із чергової фотосесії співачки не обійшлось.
Днями раніше Тіна Кароль поширила ще кілька не менш провокативних світлин. На одній співачка позувала у ванній, на іншій – спокусливо підняла руки догори, щоб продемонструвати глибоке декольте. Так чи інакше, користувачі не припиняють сподіватись, що на цьому пости не припиняться.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here