ТОП-7 трендів купальників, що полонять Instagram цього літа

0
807

Літній сезон ближче, ніж здається. За лічені місяці соціальні мережі поринуть у режим «пляжних фото», а температура повітря сягне позначки у 30+. Так чи інакше, мегашопінг уже близько. А вибір купальника, що звично, стане його вагомою складовою.
Тож, виникає запитання, яких рекомендацій варто дотримуватись, щоб під гарячим сонцем виглядати бодай актуально. Представляємо вам ТОП-7 трендів купальників, що полонять Instagram цього літа – читайте нижче.

Анімалістичні принти довкола нас. Так, тваринні орнаменти у прийдешньому сезоні з’являться не тільки на одязі та аксесуарах, але й на пляжних костюмах. Що стосовно фасону, обирайте будь-який із тенденцій 90-х. Мінімалістичний дизайн, висока талія та без пуш-апу. До того ж, силует трусиків V-форми як ніколи вдало підкреслить ваші сідниці. Тренд – 1: «зебра» із вираженим бра.

Знову ж таки, анімалізм та висока талія. Тільки-от наступний тренд купальників вразить відвертим «низом», на який поставлено основний акцент. Що стосовно бюста, вдало впишеться до загального образу суцільний топ із декоративними шнурками. Тренд – 2: зміїний принт із радикальними бікіні.
Як і минулоріч, купальник на пов’язках не втратив своєї актуальності. Варто лише додати трендовий леопардовий принт та розбавити образ менш кричущими аксесуарами. Тренд – 3: леопард на пов’язках.

Лише пригадайте початок 2000-х та зверніть увагу на ті ж моделі купальників, яких ви давно уже позбулись із модним вироком «застаріло». На полиці магазинів повертаються купальники із різноманітними кільцевидними вставками. Що цікаво, такі елементи можуть бути найрізноманітніших геометричних форм. Усе справа фантазії. Тренд – 4: кільцевидні деталі.
Не тільки флора, але й фауна неабияк вабить кутюр’є упродовж кількох останніх сезонів. Відтак, квітковий принт вкотре ввійшов до категорії трендів із небувалим успіхом. Що цікаво, такий формат вдало виглядатиме не тільки на пляжному відпочинку, але й серед тропіків. Тренд – 5: рослинний принт.
На відміну від чорного в одязі, у сфері купальників класики ніхто не скасовував. Найбільш вдалим форматом для будь-якого із ретро-принтів може стати звичний купальник у формі «трикутників» на пов’язках, до якого ми так звикли у дитинстві. Тренд – 6: вінтаж з дитинства.

Загалом, у прийдешньому сезоні актуально все, що екстравагантно. Жодних обмежень у категорії принтів та кольорів. Особливо, варто звернути увагу на унікальні ідеї фасонів. Зауважили дивакуватої форми топи чи плавки – купуйте без зайвих роздумів. Серед загального, модною влітку стане велика кількість мережива. А ще – рожевий із переливами. Тренд – 7: жодних обмежень, більше мережива та блиску.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here