Тиждень чоловічої моди в Лондоні: Chalayan, Martine Rose і Oliver Spencer. Як вдягатись цього літа (ФОТО)

0
837

У Лондоні стартував Тиждень чоловічої моди, де розповідається про його ключові покази. У першій частині – Chalayan, Martine Rose і Oliver Spencer.

Chalayan
Відправною точкою нової чоловічої колекції Chalayan стала легенда про викрадення римлянами сабінських жінок, яка в самому одязі висловилася за допомогою начебто розірваних і пом’ятих деталей.
Однак дизайнеру все одно вдалося зробити її оптимістичною і навіть затишною – він використовував багато світлих і спокійних фарб, начебто блакитного і сірого, а також згадав про рух суфражисток, відомих захисниць жіночих прав. З їх гардеробів він запозичив смуги – як символ того самого захисту.

Martine Rose
Британка Мартін Роуз перетворила показ своєї чоловічої колекції в невеликий сусідський стиль. Минулого шоу на тихій лондонській вулиці, де стали його гостями, Роуз запросила не тільки модних редакторів і байкерів, але і жителів цього району.
Не менш еклектичний настрій панував і на подіумі – дизайнер згадала про моду 1990-х в Лондоні, з її любов’ю до експериментів і при цьому силою традицій. Так, джинси в стилі DIY вона поєднала з леопардовими принтами, гавайські сорочки з псевдо-ковбойськими куртками, а штани з потертої шкіри з розтягнутими светрами.


Oliver Spencer
Дизайнер Олівер Спенсер присвятив нову колекцію чоловічого м’якості, зробивши акцент на приглушенні та приємною оку кольоровій гамі – він працював з ніжно-рожевим, оливковим і світло-сірим, а також з м’яких матеріалів. Домогтися необхідного ефекту йому допомогли льон і бавовна. Також Олівер хотів підкреслити еко-спрямованість свого бренду, якому приділяє багато уваги.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here