“Велюрова лихоманка” повертається, разом із Фордом

0
497

Для Голлівуду річ характерна, що режисер завжди може вступити в модну індустрію. А, відповідно, дизайнер – до світу кіно. Творець культових стрічок та, за сумісництвом, засновник однойменного бренду Том Форд винятком не став.

Одним із найяскравіших образів з показу «кінодизайнера» став культовий костюм далеких 90-х, що впевнено ввірвався на подіум із вражаючим успіхом. Так, упродовж кількох останніх сезонів велюр відзначався неабиякою популярністю. Тільки-от ніхто не вдавався до кроків відважніших, ніж всього лише незначні елементи гардеробу.
Костюм у глибокому червоному, монохромному кольорі. Взуття теж не виокремилось із загальної картини. Так чи інакше, не обійшлось без супермоделі Джіджі Хадід, що якось з’явилась на обкладинці ELLE у подібному силуеті.

Востаннє червоний велюровий костюм «виходив» на модний показ ще за часів співпраці Форда із Gucci – в осінній колекції 1996-го року. Після чого трендові вбрання не одноразово вдягала кінозірка Гвінет Пелтроу. Вперше – на церемонію MTV Video Music Awards.
Хоч і «перша хвиля» тенденції минула, Форд не забарився нагадати світу про такий культовий атрибут, як костюм із червоного велюру.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here