“Відтепер білявка”: Кім Кардаш’ян радикально змінила імідж

0
2476

Знатна представниця іменитого сімейства Кардаш’ян-Дженнер нерідко опиняється у вирі пліток. Чи то сімейні стосунки, чи скандали на кар’єрній драбині – кожен крок Кім вмить стає надбанням громадськості. І вкотре обличчя знаменитості опинилось на перших шпальтах. Цього ж разу справа дійшла до кардинальної зміни стилю популярної телезірки.
І мовиться не про невимушену стрижку чи то чергове провокативне вбрання. Жінка, неочікувано для себе і публічності, стала білявкою, знову. У свої то 38 чому би й не взятись за експерименти із зовнішністю, особливо якщо ти відома не весь світ зірка телеіндустрії. Хоча й нічого настільки шокуючого Кім Кардаш’ян зі своїм волоссям не зробила, без прискіпливої уваги шанувальників вона не залишилась.


Як і її молодша сестра Кайлі, Кім завжди цікавилась індустрією краси. Відтак, хоча й менш резонансно, але й Кардаш’ян-Вест зайнялась створення іменних б’юті-продуктів під лейблом «KKW Beauty». У її арсеналі можна знайти все, що знадобиться сучасній жінці: від консилерів до тональних кремів для тіла. Хоча й ціни на її продукцію дещо кусаються, без гучних акцій бізнеследі не обходиться.
Тож, не дивно, що Кім Кардаш’ян-Вест намагається всіляко привертати увагу прихильників різноманітними рекламними компаніями, зі своїм обличчям, звісно. Цього ж разу зірка вирішила заявити про знижки на іменні косметичні засоби із не менш гучною новиною про зміну власного іміджу. Знаменитість перефарбувалась у білявку, щоб кількості продажів різко зросли – що їй і вдалось.

Разом з тим, Кім із гучністю потрапила до ТОПів новин, вразивши мережу платиновим блондом своєї нової зачіски. Хоча й не варто пропускати повз увагу факт того, що телезірка вже не вперше приміряє на себе роль білявки, і щоразу для рекламних роликів. Але у подібному образі телезірка ще ніколи не проходила більше кількох днів. Вірменське походження таки дається взнаки – Кім тягнеться до каштанових відтінків волосся.
Не виключено, що й цього разу трапиться подібне. А поки, користувачам не залишається нічого іншого, як пильно стежити за позуванням знаменитості у новому сяючому образі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here