“Відтепер гаряча білявка”: Вєрка Сердючка кардинально змінила імідж

0
366

Не встигла знатна українська артист(ка) повернутись зі сцени найпрестижнішого співочого конкурсу Європи, як одразу взялась за модні перевтілення. Між нами дівчатами, радикальні зміни зовнішності нерідко натякають про зміни в особистому житті. У випадку із Сердючкою – справа може стосуватись змін у справах творчих.
І поки на нові сценічні досягнення Вєрки залишається тільки із нетерпінням чекати, зірка (без жодних перебільшень) української естради хизується оновленим образом на своїй офіційній сторінці в Instagram. Подібне трапляється не вперше. Але, разом з тим, годі й заперечувати, що артистка коли-небудь раніше перевтілювалась настільки кардинально.


Хто не чув чи не бачив: Вєрка Сердючка наважилась приміряти образ розкішної білявки. Не вкладається до рамок сприйняття? Не варто квапитись із висновками, стиль залишився все той же, не без комічного. Щонайменше, було цікаво поглянути на Андрія Данилка у новій перуці, дещо більш сучасній, але вдало витриманій у форматі свого персонажа.
Зрештою, шанувальники ніяк не можуть вгамуватись від дещо двояких почуттів. З одного боку, зміни завжди тішать та додають до знаменитості «новизни». З іншого – де ж поділась славнозвісна зірка?! Та, що роками не сходила з голови Вєрки Сердючки, звісно. Навіть окуляри і ті зняла, додавши яскраво-рожеву пов’язку на голову.


У будь-якому разі, Андрій Данилко обмежився без будь-яких зайвих пояснень. Артист повністю віддався на поталу своїх підписників. А вони, у свою чергу, не пошкодували незайвих компліментів зірці. Єдине, що залишилось без відповіді: з нагоди чого Вєрка Сердючка настільки різко змінила свій імідж. І, ще одне, чи повернеться славнозвісна зірка на її головний убір? Зрештою, червоний колір їй личить.
Також користувачі не змогли не згадати про останній епатажний виступ артистки на великій сцені. Трапилось це у рамках європейського конкурсу «Євробачення». Тоді ж вона чи не вперше наважилась взятись за переспів іншого іменитого виконавця.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here