Як виглядати стильно і без втрат для гаманця – тренди

0
1376

Новий рік дарує можливість позбутись усього, що так дратувало у попередньому році та розпочати заповнювати шафу із новим натхненням. Дієта чи режим дня, а найчастіше гроші стають перешкодою на шляху до зміни власного стилю. Втім, зовсім не обов’язково задля змін йти на великі жертви, матеріальні чи моральні.

Перш за все, варто зосередити усю увагу на аксесуарах. Капсульного гардеробу достатньо, щоб скомпонувати безліч цікавих образів. Лише маленькі дрібнички зможуть додати до кожного із них неповторного шарму.
Тож, у 2019 році не варто шкодувати кошти на нові аксесуари. Мовиться не лише про сумки та взуття, але й про біжутерію. Так, цьогоріч можна не витрачатись на дорогу ювелірку та сміливо орієнтуватись на менш якісні вироби «швидкої моди».

Ще раз перегляньте старий одяг у шафі – він зможе стати тлом для нових експериментів. Лише так ви зможете виробити у собі особливий стиль та креативність. Так, товстий гаманець не завжди запорука екстравагантного образу. Тренди року як ніколи цьому сприяють. Адже ваші старі леопардові штани чи худі із 90-х знову стануть модними.
Припиніть грати за правилами та остерігатись хибних кроків. Цьогоріч хибні рішення стануть особливостями вашого стилю. Поєднання усього з усім не лише виокремить вас із натовпу, але й наблизить до високої моди.

Варто бути уважнішим до нових покупок. Якщо ви не бажаєте, щоб нова річ ще довго лежала у шафі із незірваними етикетками – обдумуйте покупку. Мовиться не про кількатижневі роздуми «за» і «проти». Справа у тому, відповідатиме нова річ вашому стилю чи ні. Попри відмову від правил, не варто забувати про гармонійне поєднання елементів.

На завершення, звільніться від усього зайвого. Старі речі завжди можуть стати чудовим рішенням для нових образів. Втім, із усім «безнадійним» варто розпрощатись. Вільний простір у гардеробі допоможе чітко відділити базові речі від додаткових та без труднощів компонувати вбрання.
Модно – не обов’язково дорого.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here