Знайомтеся із творцем суперзачісок для Голівуду

0
787

Ця людина створює шедеври. Неможливо просто так пройти повз і не приділити уваги його витворам. Але, мистецтво створються на головах голівудських зірок, а саме, волосся є матеріалом для створення  незвичної краси.


То ж, знайомтеся з Адіром Абергелєм, відомий стиліст, який робить з волосся диво! Та й не тільки з волосся, Адір працює із суцільним образом моделі. Серед його клієнток багато зірок Голівуду, театру та світу музики.


Засновник власного стилю, який не одне десятиріччя вчився у великих майстрів, щоб потім і самому стати великим та вигадати власний стиль, власний почерк, притаманний лише йому.
Також Адір є засновником лінії косметики по догляду за волоссям, адже він дійсно знає, як сильно його можуть пошкодити необережні та невмілі руки. Абергель вважає, що до волосся треба підходити дуже обережно і це є цілою наукою.
Якщо ви колись бачили фільм Не жартуйте із Зоханом, то ви зможете побачити, що подібна людина із подібною пристрастю до справи парикмахера існує насправді, за виключенням звичайно ж, гумористичного образу Зохана.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here