Понеділок, 15 Серпня, 2022
HomeУкраїнськаMONATIK вперше показав обличчя своїх синів у зворушливому кліпі

MONATIK вперше показав обличчя своїх синів у зворушливому кліпі


Іменинник MONATIK випустив новий хіт “ресницы безопасности”.
Український мультиартист, продюсер, тренер “Голосу країни-11” MONATIK, сьогодні, 1 квітня, святкує ювілей.
Зірці виповнюється 35 років. З цієї нагоди Дмитро представив головний саундтрек до документального фільму “Людина, яка вічно танцює” – “ресницы безопасности “. Ця композиція увійшла до третього сольного альбому “LOVE IT ритм”.
Відео на трек “ресницы безопасности” виходить у світ у вигляді екранізації ретроспективи до документального фільму, хроніки відвертих сімейних кадрів з особистого і творчого життя Монатіка.
“Ресницы безопасности” – це світло, що пробивається крізь хмари. Ця пісня, як ніяка інша описує шлях до мети: “скільки побачили, скільки разів ламали, як би сильно не носила нас земля, а це було все не дарма”. Ми вирішили зробити на неї відеороботу, яка складається з намальованих моментів, архівів, відео, які ми встигли зібрати з подорожей, гастролей з різних куточків світу. Це дуже тепле відео, яке в період всесвітньої пандемії має ще більш ностальгічний вигляд, і ти дуже хочеш, щоб повернулися ці часи. І я вірю, що це так і станеться”, – прокоментував роботу Монатік.

Режисером цієї відеохроніки виступив Артем Григорян, який понад п’ять років провів у подорожах по гастролях разом з командою артиста, зобразив найбільш знакові події з життя MONATIK. У цій роботі оцифровані неймовірно цінні касетні архіви більш ніж 20-річної давності (дитинства і молодості продюсера і креатора). У роботі “Ресницы безопасности” MONATIK вперше показує обличчя своїх дітей – Данила і Платона; відеозапис, як артист забирав синів з пологового будинку; пам’ятні кадри весілля зі своєю дружиною Ірішою Монатік і інші, дуже особисті моменти життя.
Робота “Ресницы безопасности” простежує шлях становлення особистості і артиста MONATIK, від початківця-музиканта до феномена сучасної поп-сцени, який безпосередньо впливає і створює історію музики самостійно, без допомоги продюсерів. Ця робота інтригує перед великою прем’єрою документальної стрічки “Людина, яка вічно танцює”, яка виходить в широкий прокат 1 червня 2021 року.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments