Середа, 10 Серпня, 2022
HomeКіноФільми«Мулан» створила для Disney багато проблем

«Мулан» створила для Disney багато проблем

Фінансовий директор Disney Крістін Маккарті під час нещодавнього виступу визнала наявність чергових проблем з прокатом фільму «Мулан» та прокоментувала ситуацію. Цього разу фільм критикують за те, що частина зйомок пройшла у провінції Синьцзян. І в титрах фільму присутні слова подяки владі Синьцзяну та Китаю за допомогу в організації зйомок.
«Я не займаюся прогнозуванням касових зборів, але повинна прокоментувати цю ситуацію. Давайте я просто поясню контекст. «Мулан» майже повністю знята у Новій Зеландії. Але у спробі точніше передати унікальний ландшафт Китаю ми знімали близько 20 різних місць і в самому Китаї. Загальновідомо, що для того, щоб знімати у Китаї, потрібно отримувати дозвіл центрального уряду. У фільмах заведено згадувати національні та регіональні органи влади, що видали дозволи на зйомки. Тому в титрах ми дякуємо Китай та Нову Зеландію. Але це створило нам багато проблем».


Проблеми пов’язані з тим, що Китай перебуває під міжнародним контролем за підозрою в тому, що у Сіньцзяні здійснюється геноцид мусульманських меншин. На думку експертів, більше одного мільйона уйгурів можуть міститися у таборах. Влада Китаю стверджують, що табори у Сіньцзяні створені для економічного розвитку регіону.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments