Хітові треки, що гучно заявили про себе світу цьогоріч

0
286


Вплив музики неминучий на масову культуру і подібна тенденція тільки зростає за останні десятки років. Мало не щодня перед кожним постає завдання боротись із культурними прірвами, які стають усе вужчими. І, разом з тим, слухати ритми на рівні усього світу. Здавалось би, музика давно як стала надбанням індустрії розваг. Але ніколи не варто применшувати роль хітів у формуванні суспільства.
Якщо питання доходить культури, музика може конкурувати лише із кіно. Так чи інакше, в еру технологій візуальна картинка переважає. А музика давно як стала візуальною завдяки створенню кліпів. Як результат, поп-культура розширилась від плеєрів до смартфонів із доступом до інтернету. Щоб дізнатись як скачати відео з ютуба, вам знадобиться додаток SaveFrom.

Платформа YouTube як один із найпопулярніших відеохостингів сучасності уже давно досягнув небувалих масштабів завдяки простоті та зручності у використанні. Він же став одним із визначальних елементів у «народженні зірки» чи то хіта. Відтак, музиканти незалежно від регіонів чи походження отримали небачену раніше можливість «бути почутими». Разом з тим, саме YouTube визначає, що буде хітом, а що залишиться не почутим.
Тож, пропонуємо вам перелік українських хітів, що здобули небаченої популярності не тільки в Україні, але й далеко за її межами.
Із впевненістю розпочинає підбірку Настя Каменських із хітом «Обіцяю». Співачка не тільки здобула слави на початку своєї творчої кар’єри у форматі дуету «Потап и Настя», навіть із вступом до сольної кар’єри вона проявила неабияку рішучість. Каменських, тепер вже NK, вдало підловила іспаномовну хвилю із треком «Peligroso», що відзначився приголомшливими показниками у мережі. І не лише завдяки українським користувачам.

Наступні музичні композиції виконавиці вражали не менше. Що стосовно останньої, треку «Обіцяю», то і вона не обійшлась без свого слухача за кордоном. Особливо ж відзначилась візуальна складова композиції, що буквально таки зробила основний акцент на полікультурності.
Другий хіт, що заслуговує уваги кожного – це «Siren Song» від MARUV. З першого погляду й складно назвати походження скандальної артистки. А вона, до речі, українка. MARUV не тільки доречно вливається до загального світового звучання, але й дивує своєю унікальністю. І, знову ж таки, одним єдиним прослуховуванням не обійтись. Щоб якомога яскравіше відчути творчість MARUV, необхідно побачити усю багатогранність її персонажа у кліпах.

Третьою на черзі доволі таки фемінітивного переліку стала Аріана Гранде, що із впевненістю називає себе наступницею Бейонсе. Юна американська виконавиця не лише привертає увагу своїм сценічним образом, але й стилем виконання. Вона, перш за все, відома публічна особа, що не обділяє своїх прихильників «брудною білизною» та пікантними скандалами. Відтак, вона цікава. І цікава її творчість.
Що стосовно другого, не обійшлось без витриманого стилю. Довгий хвіст на голові та безумовно унікальний голос, що змушує про себе пам’ятати.  Вічна вечірка та «ода собі» у поєднанні із незліченною кількістю рожевих акцентів. Інколи музична творчість про те, щоб «бачити». І музичне мистецтво Аріани Гранде яскраве тому підтвердження. Що не кажи, але її треки «7 rings» чи «Thank you, next» таки побороли рекорд популярності, раніше встановлений «Beatles».

Відтак, чи не кожен одного дня доходить висновку, що музика давно як стала нероздільною із візуальною картинкою. І, разом з тим, виникає проблема збереження цієї картинки. Із YouTube це вдасться винятково за допомоги преміального формату, вартість якого не надто бюджетна. Є ще один варіант, що складе не більше труднощів – спеціальний додаток SaveFrom.

Помічник SaveFrom.net дозволяє завантажувати відеофайли не тільки з YouTube, але й із VK.com, Odmoklassniki.ru та ще 40 сайтів лише одним кліком. Бути частиною мас-культури просто, якщо знати, як це робити найзручнішим для вас способом. Із спеціальним додатком ви не тільки можете переглядати улюблені ролики офлайн, але й робити це у найвищій якості. У будь-якому разі, із чіткою та поетапною інструкцією на офіційному сайті «помічника» не повинно виникнути жодних труднощів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here