Понеділок, 8 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяНа руці Дженніфер Еністон помітили кільце від Бреда Пітта

На руці Дженніфер Еністон помітили кільце від Бреда Пітта

Йдеться про обручальні кільця пари. Дженніфер Еністон після двох розлучень чомусь досі носить обручку на безіменному пальці лівої руки. В Америці це означає статус заміжньої дами.
Дженніфер Еністон і Бред Пітт до жаху всіх своїх шанувальників розлучилися на початку 2006 року – Пітт пішов від дружини до Анджеліни Джолі, яка народила йому дітей і дозволила усиновити її прийомних нащадків.
Дивно, але Дженніфер змогла пробачити чоловіка-зрадника (познайомилися і закрутили роман Бред і Анджеліна на зйомках фільму «Містер і місіс Сміт» ще під час шлюбу Пітта і Еністон).

Зараз колишні кохані знаходяться в дуже близьких відносинах, вітають один одного зі святами і періодично зустрічаються, якщо вірити таблоїдам.
Днями став відомий ще один цікавий факт. Шанувальники пари, які занудьгували на карантині і все ще сподіваються знайти якісь докази того, що Пітт і Еністон знову зустрічаються, взяли в руки лупи.

Вони уважно розглянули фотографії з пройшла 26-й щорічної премії Гільдії кіноакторів SAG Awards – тієї самої, де Джен і Бред захоплено обіймалися – і побачили цікаве: кільце, неймовірно схоже на те, яке Пітт подарував Дженніфер на заручини в 1999 році, на тому самому пальці акторки.
Дизайн обручальної прикраси придумував сам Пітт – тонкий обідок з каменем в центрі і розсипом діамантів по краях. Коштувала така краса півмільйона доларів.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments