П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeСвітСкандалиНа Єву Грін подали до суду за зрив зйомок

На Єву Грін подали до суду за зрив зйомок

Як повідомляє Variety, кінозірка Єва Грін була звинувачена у зриві зйомок науково-фантастичного трилера вартістю 4 мільйони фунтів стерлінгів, коли її “необґрунтовані вимоги” не були виконані.
Минулого року, французька акторка погодилася зіграти разом з Хелен Хант та Чарльзом Денсом у фільмі “Патріот”, але виробництво припинилося, коли вона нібито відмовилася від проєкту.
Грін, яка також була виконавчим продюсером, хотіла, щоб її оточувала “армія добрих та талановитих людей”, як стверджує кінокомпанія White Lantern (Britannica) Ltd, попри те, що їй говорили, що це підірве бюджет фільму.
Її звинувачують у тому, що вона вимагала найму декількох членів знімальної групи, у тому числі супервайзера з візуальних ефектів Джорджа Цвіра та її власну команду особистих помічників, заявивши: “Я не можу працювати без них”.
Єва Грін, яка нещодавно знялася у серіалі BBC1 “Світила”, минулого місяця подала позов проти White Lantern (Britannica) Ltd, пред’явивши позов на 800 000 фунтів стерлінгів – гонорар, який, за її словами, їй належить за провалений проєкт.
Акторка говорить, що у неї була угода, що дає їй право на оплату, навіть якщо фільм не буде випущено.
Кінокомпанія наполягає, що Єва Грін повинна їм понад 1 мільйон фунтів стерлінгів. Вони також хочуть, щоб акторка компенсувала “прибуток, який приніс би фільм”, який може скласти більше ніж 100 мільйонів фунтів стерлінгів.
У травні минулого року було укладено угоду про те, що акторка зіграє роль Кейт Джонс, капітана прикордонного корпусу у футуристичній авторитарній державі.
У документах Вищого суду Лондона White Lantern говориться, що на їхню думку, проєкт зійшов з дистанції, коли минулого літа виробництво було переключено з Ірландії на Black Hangar Studios у Гемпширі.
“Пані Грін дотримувалася курсу поведінки, який продемонстрував, що у неї не було наміру і/або бажання завершити виробництво фільму”, – сказав Макс Маллин, адвокат White Lantern. “Її вимоги були необґрунтованими … Вони значно відволікали, затримували та викликали додаткові витрати для керівництва White Lantern та їх прогресу у виробництві”.
Кінокомпанія стверджує, що Єва Грін сказала, що продюсер Пол Саронно буде “неймовірно дорогим”, але вона нібито наполягала: “Нам абсолютно необхідно, щоб він був на борту, інакше корабель потоне”.
Кажуть, що Грін наполягла на тому, щоб найняли сценариста Жанетт Макграт, сказавши: “Будь ласка, нам дійсно потрібна Жанетт для якості фільму”. Акторка нібито сказала про свою команду асистентів: “Вони не можуть працювати за менші гроші, а я не можу працювати без них”.
White Lantern стверджує, що вимоги Грін про найм на роботу людей збільшили б бюджет до 250 000 фунтів стерлінгів, хоча вона запропонувала оплатити деякі з рахунків за рахунок власного гонорару.
У своїй заяві Єва Грін говорить, що Sherborne Media Finance придбала White Lantern у лютому та “мала на меті повідомити про розірвання договору з артистом”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments