Четвер, 18 Серпня, 2022
HomeЖиття музикантівНастрій бойовий, – МакЅим вперше після коми поговорила зі своєю директоркою

Настрій бойовий, – МакЅим вперше після коми поговорила зі своєю директоркою

Минулого тижня російська співачка МакЅим вийшла з коми – отямилася й спілкувалася знаками. Днями її стан покращився. Зірка змогла поговорити з концертною директоркою. Про що вони розмовляли, дізнавайтеся нижче.
На особистій сторінці в інстаграмі Маргарита Соколова підтвердила, що 38-річна МакЅим (справжнє ім’я – Марина Абросимова) вийшла з коми й потроху одужує. Їй не вдалося побачитися з артисткою особисто, адже вона все ще в реанімації. Відтак, жінки поспілкувалися по відеозв’язку.


За словами концертної директорки, найстрашніше – позаду. На МакЅим чекає довгий період реабілітації, однак вона налаштована позитивно – жартує та сміється.
“Її справді відключили від апарату, дихає самостійно через кисневу маску, почувається значно краще. Настрій дуже позитивний і бойовий, легені відновлюються”, – повідомила Маргарита Соколова.


“Марина передає всім величезний привіт і вдячна тим, хто хвилювався за неї. Вона відчула цю величезну підтримку й сподівається незабаром подякувати всім особисто”, – додала директорка співачки.
Піар-менеджерка МакЅим повідомила StarHit, що вона виходила на зв’язок не лише з директоркою, а й з мамою та доньками – 12-річною Сашею та 6-річною Машею.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments