Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeУкраїнаСвітська хронікаНастя Каменських навчила, як справлятися з негативом, допоможе не тільки шум моря

Настя Каменських навчила, як справлятися з негативом, допоможе не тільки шум моря

Настя Каменських поділилася важливими порадами, допомагаючи фанатам позбавиться негативу і стати спокійніше
Відома українська співачка Настя Каменських, яка виступає під псевдонімом NK, останнім часом кардинально змінила образ і схудла, чим і хвалиться на своїй сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість висловила своє занепокоєння коронавірусом COVID-19, закликаючи фанатів сидіти вдома, а щоб їм не було нудно, придумує всілякі інтерактиви: монтує влоги, запускає прямі ефіри з тренуваннями і ділиться улюбленими ритмічними піснями для танців, книгами та фільмами, які змінили її життя.
https://www.instagram.com/p/B_O1AcoHta9/
Так, артистка вирішила допомогти шанувальникам організувати свій час, роблячи нудний карантин більш продуктивним. Настя організувала у власному блозі практичний мотиваційний курс “Життя в стилі NK”, записуючи відео з різними лайфхаками.
Першим ділом красуня поділилася колірними практиками, відзначаючи понеділок, як білий колір, вівторок – червоний, середу – зеленою, четвер – жовтим, п’ятницю – рожевою, суботу – синьою, неділю – помаранчевою. Тепер же Каменських розповіла шанувальницям, як боротися з негативом навколо нас, давши кілька слушних порад.
https://www.instagram.com/p/B_RYxxpHVKo/
“Деякі речі наповнюють нас, а деякі, такі як негатив, забирають енергію. Тому я хочу розповісти вам про те, як справлятися з негативом. Важливо не піддаватися першим емоціям, тому що саме від їх надлишку людина робить необдумані вчинки, які шкодять і їй, і її взаєминам з оточуючими.
Якщо у вас в планах серйозна розмова – з коханою людиною, батьками, дитиною, начальником або підлеглим – і ви хочете висловити якусь претензію, для початку проаналізуйте ситуацію. Подумайте, скільки з 100% відсотків злості і негативу ви збираєтеся вилити на іншу людину?
Прислухайтеся до внутрішніх відчуттів. Якщо цифра вище 50% робимо наступне: ⠀
Включаємо на 5 хвилин шум моря (звук дощу, співу птахів, лісу) і повністю розчиняємося в цих звуках. Дихаємо повільно і глибоко. Тепер варто прислухатися до себе ще раз. Скільки негативу залишилося? Якщо менше 10% – можна йти розмовляти. Якщо ні – слухаємо далі море і вирівнюємо дихання. ⠀
Завжди уявляйте себе на місці співрозмовника – адже вам легше зрозуміти когось не тоді, коли ця людина кричить на вас, а коли спокійно пояснює свою позицію?”, – поділилася важливими порадами Каменських.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments