П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeУкраїнаЖиття артистівНастя Каменських влаштувала провокаційну фотосесію топлес

Настя Каменських влаштувала провокаційну фотосесію топлес

Співачка Настя Каменських є постійною героїнею провокаційних новин. Практично кожен місяць Настя Каменських підкидає публіці приводи для бурхливих обговорень. Цього разу Каменських вирішила в черговий раз підігріти до себе увагу публіки. Зірка підірвала мережу за допомогою провокаційній фотосесії, в якій вона постала без бюстгальтера.
На своїй сторінці в Instagram Настя опублікувала серію фотографій, на яких позує на балконі топлес в спідній білизні. За лічені години публікація встигла зібрати понад 300 тисяч лайків.

View this post on Instagram

Я верю в то, что все в мире – это энергия 〰️ А каждый человек живет на своей собственной частоте энергетических волн ➿ ⠀ И для того, чтобы жить так, как мечтаешь, нужно настроиться на энергетическую частоту той реальности, которую мы хотим ? ⠀ Сначала ваши мечты будут сбываться на тонком энергетическом уровне – то есть на уровне мыслей. ⠀ И только потом сбудутся в настоящем ✨ ⠀ Поэтому начинайте каждый свой день с правильных мыслей. С любви к себе и с внутренней уверенности, что у вас все получится! ❤️ ⠀ #nk #morningmood #goodvibesonly @zhilyova_lingerie

A post shared by NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux) on


“Я вірю в те, що все у світі – це енергія. А кожна людина живе на своїй власній частоті енергетичних хвиль. І для того, щоб жити так, як мрієш, треба налаштуватися на енергетичну частоту тієї реальності, яку ми хочемо. Спочатку ваші мрії будуть збуватися на тонкому енергетичному рівні – тобто на рівні думок. І тільки потім збудуться в сьогоденні”, – пише співачка в коментарях під знімками.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments