Середа, 17 Серпня, 2022
HomeЖиття музикантівНастя Каменських вразила образом у стильній мініспідниці: фото з Мексики

Настя Каменських вразила образом у стильній мініспідниці: фото з Мексики

Співачка Настя Каменських, яка вже повернулася в Україну, продовжує ділитися кадрами з Мексики. Вона показала стильний повсякденний образ, засвітивши стрункі ніжки в мініспідниці.
Для мандрівки до легендарної піраміди Чічен-Іца Настя Каменських підібрала комфортний і спокусливий look. Вона відправилася в подорож у білій футболці, яку скомбінувала з ультракороткою асиметричною спідницею на ґудзиках.
Коричневий низ образу вдало поєднувався з капелюшком в тон і масивними кремовими чоботами, які співачка одягла попри спеку.

Вона не стала наносити макіяж, продемонструвавши природну красу, а волосся залишила природно хвилястим. Зірка підбирала такі пози, які б якнайкраще акцентували на її підтягнутих ніжках і стрункій талії.
У підписі до нових фото артистка розповіла про свої найбільші страхи. Вона переконана, що страхи не повинні керувати нашим життям, тому мріє подолати їх.

“У мене, як і в будь-якої людини є страхи. Страх висоти після невдалого падіння з парашутом. Страх бути на глибині, під товщею води, серед невідомості. І головний страх – що у мене щось вийде не ідеально. Саме він забирає у мене величезна кількість сил, енергії, радості і спокою”, – поділилася Настя Каменських.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments