Субота, 13 Серпня, 2022
HomeУкраїнаЖиття артистівНастя Каменських зізналась, який подарунок вручила Потапу на день народження

Настя Каменських зізналась, який подарунок вручила Потапу на день народження

Український репер Потап нещодавно святкував ювілей, йому виповнилося 40 років. Настя Каменських поділилась, що подарувала чоловікові сережки з діамантами, які він просив.
Травень для популярної української співачки Настя Каменських та репера Потапа є дуже насиченим, адже в цей місяць вони святкують дні народження, річницю весілля, а цього року й Великдень. Артистка розповіла, як проходили всі свята.
Нагадаємо, що на свій день народження Настя Каменських влаштувала вечірку, де постала в образі Фріди Кало. Знаменитість розповіла, яка в неї є схожість із талановитою мисткинею.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)


“Я пам’ятаю як у п’ять років моя мама мені висмикувала моноброву. Мені було так боляче. Вона казала, що треба так зробити, адже я вже тоді була маленька артистка. А наразі вона вже і не росте”, – поділилась співачка.

Трохи згодом чоловік Каменських Потап святкував ювілей – йому виповнилося 40 років. Репер влаштував невелике домашнє свято, як і планував. Настя Каменських розповіла, що подарувала коханому сережки. Так знаменитість виконала прохання чоловіка.
“Я подарувала йому сережки з діамантами. Але він сам попросив. В травні у нас ще й річниця весілля. Але ми не будемо святкувати”, – зізналась зірка.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)


Зазначимо, на день народження Насті Каменських Потап подарував дружині дорогу брендову сумочку. Цей аксесуар репер часто вручає коханій, бо вважає, що в неї є занадто мало сумок.
Також раніше співачка розповідала, чому вона з Потапом не святкуватиме 2 річницю весілля. Зірка зізналась, що на рішення вплинула пандемія коронавірусу, а також занадто велика кількість різних свят в один період.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments