Неділя, 7 Серпня, 2022
HomeКіноСеріалиNetflix показав документальний фільм про зйомки першого сезону «Відьмака»

Netflix показав документальний фільм про зйомки першого сезону «Відьмака»

Стрімінговий сервіс Netflix створив документальний фільм «Making The Witcher» та оприлюднив трейлер короткометражки. Фільм розповість про те, як створювався серіал «Відьмак». Про роботу над серіалом поговорять шоураннер Дорен Хоссріч та виконавці головних ролей Генрі Кавілл, Аня Чалотра та Фрея Аллен. Крім того, у фільм увійшли численні кадри зі знімального майданчика, з гримерок та студій створення комп’ютерних ефектів.

Знімальна група серіалу вже приступила до зйомок другого сезону. Кілька днів тому Генрі Кавілл опублікував в Instagram фотографію з гримерки, тим самим позначивши, що робота над сезоном почалася. Однак через пандемію коронавірусу поки невідомо, коли глядачам покажуть новий сезон: точно у 2021 році, але про місяць прем’єри поки говорити рано.
У планах сервісу і далі розвивати франшизу. Цього року очікується поява анімаційного приквела про Весеміра. Також анонсовано серіал «The Witcher: Blood Origin». Під керівництвом Лорен Хіссрік буде знято шість серій, які розповідають про перших відьмаків. До створення сценарію цього серіалу був притягнутий сам пан Анджей Сапковський. Але подробиці про сюжет поки не повідомлялися.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments