Середа, 10 Серпня, 2022
HomeКіноФільмиNetflix показав трейлер ЛГБТ-фільму «Хлопці в гурті» з Меттью Бомером, Джимом Парсонсом...

Netflix показав трейлер ЛГБТ-фільму «Хлопці в гурті» з Меттью Бомером, Джимом Парсонсом та Закарі Куінто

У 2018 році на Бродвеї вийшла постановка драматичної п’єси Марти Кроулі «Хлопці в гурті», ролі в якій виконав блискучий ансамбль акторів-геїв: Джим Парсонс, Закарі Куінто, Метт Бомер, Ендрю Реннеллс, Чарлі Карвер, Робін де Хесус, Браян Хатчінсон, Майкл Бенджамін Вашингтон і Так Уоткінс. Шоу мало великий успіх, що спонукало Netflix взятися за створення телевізійної версії, в якій всі згадані актори повернуться до своїх ролей. Фільм стане доступний для перегляду вже у кінці вересня, а зараз творці представили перший трейлер.
Дія «Хлопці в гурті» розгортається у Нью-Йорку 1968 року. Це історія про групу друзів-геїв, які зібралися разом на вечірці з нагоди для народження. Організатором свята виступає страждаючий від алкоголізму сценарист, на ім’я Майкл (Джим Парсонс), а іменинником є ​​його друг Гарольд (Закарі Квінто). Варто відзначити, що фільм стане вже другою екранізацією «Хлопці в гурті» – перша адаптація вийшла ще у 1970 році, а її режисером став Вільям Фрідкін.

Що до нової версії, то її режисером виступить Джо Мантелло, тоді як функції продюсера на себе взяв Раян Мерфі. «Хлопці в гурті» вийдуть на Netflix 30 вересня.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments