Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeКіноСеріалиНіколь Кідман та Х'ю Грант в ексклюзивному трейлері серіалу "Відіграти назад"

Ніколь Кідман та Х’ю Грант в ексклюзивному трейлері серіалу “Відіграти назад”

“Наскільки добре ми когось знаємо? Наскільки добре ми знаємо людей, які, на нашу думку, дійсно близькі нам?” За словами режисера та виконавчого продюсера Сюзанн Бір, ці питання будуть у центрі майбутнього міні-серіалу від HBO «Відіграти назад».
Створена та написана Девідом Келлі (Велика маленька брехня), “Відіграти назад” – це історія Грейс (Ніколь Кідман) та Джонатана Фрейзера (Х’ю Грант), надзвичайно успішної подружньої пари з Нью-Йорку, чиє життя перевернулося після “насильницької смерті та ланцюгів жахливих одкровень”.
Разом з Ніколь Кідман, яка є виконавчим продюсером серіалу, та грає роль Грейс, Сюзанн Бір подала ідею про те, щоб Х’ю Грант зіграв її чоловіка. “Сюзанна сказала: “Я хочу Х’ю Гранта”. І я подумала: “Він не погодиться”, – згадує Кідман. “Я знайома з ним, але ніколи не працювала з ним, тому нам дуже пощастило, що він погодився”.
Х’ю Грант грає Джонатана – дитячого онколога. “Плавний та дивовижний підхід лікаря до пацієнта, розслаблений, заспокійливий, елегантний, і в деякому сенсі дуже хороший, щоб бути правдою. Спаситель. Мені завжди це здавалося неприємним”, – говорить Х’ю зі сміхом.
Джонатану знадобиться цей спокій, оскільки протягом усього шестисерійного серіалу поліція намагатиметься зібрати воєдино події вищезгаданого “насильницького злочину”. І з кожним кроком ближче до відповіді, персонажі будуть змушені зіткнутися з “огидною правдою”.
“Не дивлячись на те, що це класичний трилер з усіма цими захоплюючими подіями, є дійсно складні теми, зокрема, вибір того, що ви хочете бачити, і у що ми хотіли б вірити”, – каже Ніколь Кідман.
Сюзанн Бір додає: “Ви не зовсім впевнені, кому і як можна довіряти будь-кому з них, що майже схоже на реальне життя”.

У серіалі, також, знімаються Едгар Рамірес, Ноа Юп, Лілі Рейб, Нома Думезвені, Дональд Сазерленд та багато інших.
“Відіграти назад” вийде на телеканалі HBO 25 жовтня.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments