Понеділок, 15 Серпня, 2022
HomeМодаБрендиНова лінія слайдерів Adidas від Фаррелла Вільямса настільки зручна, що "Відчуваються, як...

Нова лінія слайдерів Adidas від Фаррелла Вільямса настільки зручна, що “Відчуваються, як шкарпетки”

Фаррелл Вільямс хоче, щоб ви знали, що його остання співпраця з Adidas, пара слайдерів PW Boost Slide, дуже зручні. Не просто м’які або пінисті, а скоріше як хмара, що цілує вашу п’яту. Або, як ніби ваші стопи оточені м’якими руками тисячі херувимів. Сам Вільямс уподібнює це відчуття як «носіння шкарпеток … Ви навіть не думаєте про це».
Репер взявся за створення слайдерів вже давно, коли вперше почав співпрацювати з Adidas ще у 2014 році. Зараз його філософія дизайну здається особливо пророчої. “Це те, про що я говорив протягом багатьох років, і ми нарешті добралися до цього”, – каже Вільямс. “Ви повинні відчувати себе максимально комфортно”.

Силует повторює анатомію стопи з доданою підкладкою вздовж верхньої частини взуття, а також підошвою з амортизацією. “Комфорт – це єдине, що не береться до уваги. Мова завжди йде про те, скільки бренд може заощадити та яку частину прибутку він може отримати”, – говорить Вільямс.
Фірмове почуття кольору Вільямса знаходиться в центрі колекції, з яскраво-рожевими та помаранчевими слайдерами, доступними на додаток до базового чорному кольору. Що ж стосується його думок з приводу спору про носіння шкарпеток зі слайдерами, він каже: “Деякі люди нічого не носять, деякі носять шкарпетки, це просто залежить від того, хто ця людина, і що він повинен робити, і куди він прямує, і які його наміри, і наскільки комфортно йому повинно бути”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments