Понеділок, 15 Серпня, 2022
HomeУкраїнаІнтерв'юОлег Винник прокоментував, чому приховує свою кохану

Олег Винник прокоментував, чому приховує свою кохану

Артист не з тих, хто маніпулює сім’ями.
Український співак, тренер “Голосу країни-11” Олег Винник тримає особисте життя за сімома замками та рідко говорить про другу половинку.
Днями артист дав інтерв’ю Дмитру Гордону, у якому, зокрема, прокоментував чому приховує дружину. За словами Олега, він не приховує, а просто не афішує цього. Виконавець зауважив, що був шокований діями української преси, яка відслідковувала кожен його крок. Після цього Винник чітко та серйозно вирішив зробити все, аби до його особистого життя не лізли.
“Я не приховую нікого. Я просто цього не афішую, я про це не говорю. Я у своєму житті не побачив безбашених речей, коли до тебе вриваються додому, але те, що я почув від преси української, побачив відео, все інше. Як мене показували з дітьми, з продюсером у Домінікані, за скільки відпочивав і з ким? Для мене, насмперед є адекват. Друзі, моменти історичні, болісні, як артист може приїхати на похорон своєї мами і тобі впритул камера йде. Що робити з цим журналістом? У тебе вмирають родичі, ти на похороні будеш стояти і показувати прямий ефір, як ти ховаєш матір? Що ви хочете побачити? Як я плачу, як я ржу? З ким я приїхав, родина, не родина, діти. Друзі, у вас є щось святе? Я собі вирішив залізобетонно – не треба робити так, щоб до тебе лізли. Ти все покажеш – а вони не повірять, будуть рити, шукати” – сказав Винник
Артист зазначив, що він не з тих, хто маніпулює своєю родиною. А загалом, розповів Винник, він дуже щасливий.

“Що мені залишилося показати? Що у мене в спальні і під штанами. Усе. Це смішно. Коли я бачу, що хтось із колег, як раніше маніпулює сім’ями. Ну, нафталіном тхне все… А сенс? Ти ж не знаєш, чи будеш ти завтра стояти на сцені, чи будеш співати, чи дасть тобі Бог пісні, можливості, здоров’я. Я сьогодні щаслива людина.Та навіть, якщо завтра мені доведеться злягти, або взагалі померти цю секунду, я щаслива людина, я вдячний за все. Кохайте одне одного, і більше нічого немає в цьому житті кращого. Я безмежно щасливий. Артист повинен бути щасливим” – зауважив Олег.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments