Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeУкраїнаІнтерв'юОля Цибульська поділилася, чому приховує чоловіка та чи змогла б пробачити зраду

Оля Цибульська поділилася, чому приховує чоловіка та чи змогла б пробачити зраду

Популярна українська співачка Оля Цибульська в новому інтерв’ю вразила відвертістю. Артистка зазначила, що вона дуже цінує ту людину, яка перебуває поруч із нею, тому не говорить про особисте життя. Також зізналася, що ніколи не змогла б пробачити зраду.
Оля Цибульська намагається тримати сімейне життя якомога далі від сторонніх очей, тому, коли журналісти викрили її чоловіка, виконавиця неабияк засмутилася. Співачка зазначає, що сім’я у її житті значить дуже багато, тому вона відділяє її від кар’єри й рідко про це говорить. Знаменитість зазначила, що люди шоу-бізнесу, які вихваляються та всюди говорять про особисте, зазвичай, розлучаються.
“Я дуже ціную ту людину, яка поруч зі мною”, – наголосила Оля.
Цибульська зізналася, що вона плакала, коли дізналася про розлучення Слави та Едгара Камінських: “У них чудова сім’я. Я знаю, що вони по-справжньому кохали один одного. В них прекрасні діти й було багато планів. Все одно загальна увага, коли всі намагаються дізнатися, що ви зробили, поїли, куди пішли тощо, впливає на сім’ю”.


“Цього року знову багато розлучень. Я такого не хочу. І чоловік мій не хоче”,
– поділилася співачка.
Щодо зради, то Оля розповіла, що не змогла б пережити це, пробачити. Виконавиця поділилася, що після зради не могла б удавати, що нічого не сталося. Про це вона одразу сказала чоловікові.
“Ми всі маємо розуміти, що як чоловіки, так і жінки в будь-який момент можуть сказати своїм партнерам, що покохали когось іншого. Дуже хочу, щоб кожна жінка усвідомила, що все в житті залежить від неї самої. Не від чоловіка, батьків, дітей, чи знайомих, які можуть допомогти. А від жінки та її рішення”, – наголосила Цибульська.

“Коли я з чоловіком одружувалися, багато говорили. Ми вдвох відсвяткували весілля. Пообідали в ресторані й полетіли в Іспанію. Тоді я йому сказала: “Я люблю тебе, але не знаю, скільки це триватиме. Летітиму поруч, доки щось відчуватиму. Але немає жодних гарантій, що це на все життя. І в тебе так само. Я прошу тебе, якщо ти відчуєш щось інше, скажи мені про це”, – розповіла співачка.
“Він знає, що я в будь-який момент можу розвернутися й піти. Я з 7 класу самостійна жінка, можу все зробити сама. А з чоловіком я лише тому, що щось відчуваю”, – поділилася Оля.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments