Середа, 10 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиОса та Людина-мураха отримають однаковий гонорар за зйомки у триквелі Marvel

Оса та Людина-мураха отримають однаковий гонорар за зйомки у триквелі Marvel

Режисер Пайтон Рід, автор фільмів про Людину-мураху та Осу, у нещодавньому інтерв’ю Yahoo Movies поділився подробицями третього фільму серії. Він підтвердив, що Хоуп ванн Дайн/Оса у виконанні Еванджелін Ліллі буде такою ж головною героїнею, як і Скотт Ленг/Людина-мураха у виконанні Пола Радда, як і в попередніх фільмах.
«Вони є партнерами, і Оса дуже і дуже важлива для проєкту. Технічно, ми першими у кіновсесвіту Marvel зняли фільм, в назві якого фігурує жінка. Для мене дуже важливий пошук балансу, тому що історично так склалося, що це значною мірою чоловіча гра. Але зараз у цьому плані все сильно змінюється».
Режисер Пайтон Рід повідомив, що виконавці головних ролей отримають за роботу рівний гонорар. Сюжет картини режисер не став розкривати, але повідомив, що команда продовжує спокійно працювати над проєктом, карантин не завадив розробляти сценарій. Хоч сам режисер нічого не сказав про дату прем’єри «Людини-мурахи та Оси 3», але видання супроводило інтерв’ю коментарем, що фільм планується випустити у 2022 році.
Раніше з’явилися чутки, що головним лиходієм уновій стрічці може стати Модок. Офіційного підтвердження або спростування цієї інформації не надходило.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments