Понеділок, 15 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяПерсонал Кім Кардашян подав на неї до суду

Персонал Кім Кардашян подав на неї до суду

Американська знаменитість Кім Кардашян втрапила у скандал. Співробітники зірки подали на неї позов до суду через жахливе ставлення до персоналу.
На зірку реаліті-шоу та світську левицю Кім Кардашян поскаржився її персонал, що працював у розкішному маєтку Hidden Hills за 60 мільйонів доларів. Співробітники заявили, що колишнє зіркове подружжя затримувало заробітню плату.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Kim Kardashian West (@kimkardashian)


Видання повідомило, що позов до суду подало 7 колишніх працівників Кім Кардашян. Вони стверджують, що знаменитість жахливо ставилась до персоналу, не погоджувалась платити за понаднормові години роботи й незаконно користувалась працею підлітків.
“Один службовець також стверджує, що його звільнили після того, як він запитав про свої права і права свого сина, якому, за його словами, було всього 16 років, але він працював більше за максимальну кількість годин, дозволену для неповнолітніх, відповідно до трудового законодавства Каліфорнії”, – пише видання.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Kim Kardashian West (@kimkardashian)


Представники світської левиці вже відреагували на звинувачення. Вони запевняють, що сама Кім Кардашян ніколи не спілкувалась зі своїми працівниками, а винен у цій справі посередник.
“Ніколи не пропускала оплату рахунків за мобільний телефон, не кажучи вже про виплати працівникам в її будинку”, – переконує оточення Кардашян.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments