Середа, 10 Серпня, 2022
HomeСвітСкандалиПопулярна актриса звинуватила чоловіка в домашньому насильстві

Популярна актриса звинуватила чоловіка в домашньому насильстві

Американська актриса Крістіна Річчі заявила, що стала жертвою домашнього насильства. За словами зірки, чоловік Джеймс Хірдеджен тероризував і бив її на карантині. Як повідомляє видання TMZ, 40-річна Річчі, яка подала на розлучення в липні 2020 року, продемонструвала в суді синці на своїх руках. І домоглася ордера, що забороняє чоловікові наближатися до неї та до їх шестирічного сина Фредді. Крістіна стверджує, що боїться за своє життя і життя дитини.
Актриса розповіла, що Джеймс під час однієї зі сварок плюнув в неї, а також знущально відновився. Одного разу він жбурнув у неї стільцем – на очах у сина. Чоловік погрожував їй вбивством і розчленуванням тіла, через що їй довелося на всякий випадок заховати всі ножі в їхньому будинку.

Адвокати Хірдеджен зі свого боку будуть домагатися ордера, що забороняє Христині наближатися до їх клієнта. Джеймс звинувачує дружину в алкогольній та наркотичній залежності. Крістіна вийшла заміж за помічника оператора Джеймса Хірдеджена в 2013 році.
Річчі прославилася ще в дитинстві, знявшись у фільмах «Русалки», «Сімейка Адамс», а потім в «Сімейних цінностях Адамсів». Відома вона також за фільмами «Крижаний вітер», «Протилежність сексу», «Сонна лощина», «Монстр», «Людина, яка плакала».

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments