Понеділок, 8 Серпня, 2022
HomeУкраїнаЖиття артистівПотап розповів, як розвивалися його відносини з Настею Каменських

Потап розповів, як розвивалися його відносини з Настею Каменських

Відношення не зав’язалися відразу.
Олексій Потапенко (Потап) та Настя Каменських створили дует в 2006 році, а 12 років по тому одружилися. Артисти довго приховували стосунки, і навіть за місяць до весілля Потап відмовлявся їх підтверджувати. У Instagram-шоу Олі Полякової «Правда чи справа» музикант розповів, як їх співпраця перетворилося в любов.
«Я закохався в неї не відразу як побачив. Ми Тельці, дуже схожі за темпераментом, але спочатку мені вона не подобалася. Коли Настю не знаєш, здається, що всі ці її емоції – кривляння. А вона просто 7 років прожила в Італії і підібрала цю манеру говорити, співати, – розповів Потап. – Мені здалося, що це якось не по нашому, і спочатку вона мене навіть трохи відштовхувала. Потім, коли вона проявила свій характер, і з приводу пісні «Не пара» сказала: «Ось це я буду співати?» – я на неї розсердився. Був період, коли ми один одного дуже дуже недолюблювали, їздили в різних машинах. Але у мене тоді ще було волосся, рахуйте самі ».
При цьому Олексій не приховує, що зустрівши майбутню дружину, відразу зрозумів, що їх зв’язок – назавжди.
«Я від себе цю думку відсував як міг, правдами і неправдами. Але все таки любов перемогла. Не можу сказати, в який момент, у нас було кілька спалахів, – говорить він. – Вона, по-перше, мене дуже сильно любить, так як ніхто мене не любив. Вона неймовірний життєлюб. Гарна, добра, чи не заздрісна, а серед зірок це рідкісне якість. Настя така була відразу, тому що виросла за кордоном, перейняла кілька культур. А ще вона шалено красива. Вона весь час красива. Вранці прокидаєшся – красива, ввечері приходиш – красива, злиться на тебе, ніс свій морщить – і все одно красивий цей ніс. А потім, коли сам злишся, дивишся на неї, а вона така гарна. І ти думаєш: «Де ж тебе обдурили?» А потім розумієш, що ніде. Буває таке – раз, і зійшлися. І я відразу зрозумів, коли зустрів її. Збіглися, як тетріс».View this post on Instagram

По домашнему с @kamenskux #hbd

A post shared by Oleksii Potapenko (@realpotap) on


На питання про те, чи варто чекати повернення дуету «Потап і Настя», продюсер відповів ухильно.
«Дует на паузі, а не повністю завершений. Просто нам треба скучити за цим. У Насті приголомшливі успіхи на латиноамериканському, індійському ринку, нарешті вона вийшла як артист за межі України. Як, дивлячись на це, повернутися назад? – каже він. – Але якщо ми повернемося, то з новим альбомом, зі стадіоном. Якщо повернемося, то переосмислимо свою творчість».

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments