Середа, 10 Серпня, 2022
HomeУкраїнська"Повернення зірки": Вєрка Сердючка підірвала Ютуб танцювальним хітом

“Повернення зірки”: Вєрка Сердючка підірвала Ютуб танцювальним хітом

Протягом шести довгих років епатажний артист починає повертати свою популярність

Для більшості шанувальників творчості українського виконавця Андрія Данилка новий хіт став великим і дуже приємним сюрпризом. Свою пісню артист випустив англійською мовою, а сам трек отримав досить гучну назву – Make It Rain Champagne ( “Дощ із шампанського”). І, до речі, цього разу Вєрка Сердючка змогла досить грунтовно здивувати навіть своїх недоброзичливців.
Нагадаємо, що в 2007 році Данилко посів друге місце в популярному музичному конкурсі “Євробачення”, виконавши досить неоднозначну пісню під назвою «Dancing Lasha Tumbai». У композиції присутні явно недружні фрази на адресу Росії, що в результаті і призвело до негласної зміні її назви на «Russia Goodbye».

Пісня вже встигла набрати сотні тисяч прослуховувань і скачувань. Слід зазначити, що новий трек Андрія Данилко, який виступає в образі Вєрки Сердючки, не схожий на те, що було написано ним раніше. Танцювальний хіт виконаний в дусі європейської клубної музики. Певно, такий стиль був обраний з розрахунком на можливі перспективи виступів за кордоном.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments