Правила використання інформації

Інформація про обмеження для друкованих ЗМІ, інтернет-сайтів, телебачення і радіо Перед використанням (копіювання, передрук, відтворення, переробка, поширення інформація, передача в ефір та інше) інформації з сайту voiceshowbiz.com ви повинні ознайомитися з правилами використання інформації на даній сторінці. Використавши нашу інформацію ви автоматично погоджуєтесь з цими правилами і зобов’язані їх дотримуватись. В іншому випадку ваші дії можуть кваліфікуватися як порушення закону про авторське право і ви можете бути притягнуті до відповідальності згідно із законом про авторське право. Вся інформація на сайті voiceshowbiz.com є інтелектуальною власністю сайту voiceshowbiz.com.
Вся інформація, розміщена на веб-сайті voiceshowbiz.com, включаючи статті, тексти, фотозображення, ілюстрації, дизайн сайту, а також підбір матеріалів є об’єктом авторських прав і охороняється відповідно до законодавства про захист авторських прав. Редакція voiceshowbiz.com не несе відповідальності за будь-які помилки в інформації через будь-які дії, вжиті на підставі цієї інформації.
Будь-яке копіювання, передрук, відтворення, переробка чи подальше поширення інформації та передача в ефір, у тому числі вироблене шляхом кешування, кадрування або використанням аналогічних засобів, та будь-яке інше використання статей та інших матеріалів сайту voiceshowbiz.com, дозволяється без попередньої згоди редакції voiceshowbiz.com. Цей дозвіл рівною мірою поширюється на газети, журнали, радіостанції, телеканали, сайти і сторінки мережі інтернет при дотриманні наступних умов:

  • на сайтах і сторінках мережі інтернет допустимо за умови розміщення відкритого для пошуку гіперпосилання (без nofollow і без noindex, не вставленого ​​через кадр або використавши javascript та інші) на головну сторінку voiceshowbiz.com, або безпосередньо на оригінал статті;
  • в друкованих, радіо та телевізійних засобах мас медіа використання інформації допускається без дозволу редакції з обов’язковим згадуванням сайту voiceshowbiz.com (для прикладу «Як повідомляє сайт «voiceshowbiz.com»).

Використання наших матеріалів без посилання на ресурс voiceshowbiz.com строго забороняються і тягнуть за собою відповідальність, передбачену законодавством про захист авторських прав.