Субота, 13 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяПрезидент Бразилії звинуватив Леонардо Ді Капріо в причетності до лісових пожеж

Президент Бразилії звинуватив Леонардо Ді Капріо в причетності до лісових пожеж

Актор бере активну участь в питаннях гасіння бразильських пожеж. Ді Капріо фінансує некомерційні організації, які працюють на місці. На відміну від шанувальників, президент країни не поспішає довіряти голлівудській зірці.
45-річний Леонардо Ді Капріо давно славиться турботою про навколишнє середовище. Актор нерідко рятує тварин, дбає за екологію і спонсорує рятувальні операції, повідомляє Estadao. До того ж, Ді Капріо є і співзасновником благодійної організації Earth Alliance, яка в даний момент фінансово допомагає врятувати ліси Амазонії від пожеж.
Для допомоги Бразилії компанія виділяє п’ять мільйонів доларів. Однак президент країни не сильно радіє такого роду підтримки. Нещодавно Жаір Болсонару заявив, що вважає Ді Капріо і його соратників не спасителя, а винуватцями страшних подій.


“Леонардо Ді Капріо класний хлопець, так? Дає гроші на підпал Амазонії”, – заявив Болсонару.
Незважаючи на те, що ніяких доказів своїх слів Болсонару привести не зміг, він переконаний, що ті некомерційні організації, які підтримує Леонардо самі є призвідниками лиха. «Волонтери фотографують лісова пожежа, відправляють фото в НКО, та їх поширює, потім зв’язується з Леонардо Ді Капріо, він дає 500 тисяч доларів цієї організації», – говорив раніше лідер.
Іноземні ЗМІ припускають, що президент пов’язує цю ситуацію з судовою справою проти волонтерів пожежної бригади. Поліція вважає, що ті самостійно влаштовували підпали, щоб отримати гроші від Всесвітнього фонду дикої природи. Проте самі волонтери заперечують провину, так само як і фонд. До слова, вони ж заявили, що не отримували фінансування і від Ді Капріо.

View this post on Instagram

There are few times in human history where voices are amplified at such pivotal moments and in such transformational ways – but @GretaThunberg has become a leader of our time. History will judge us for what we do today to help guarantee that future generations can enjoy the same livable planet that we have so clearly taken for granted. I hope that Greta’s message is a wake-up call to world leaders everywhere that the time for inaction is over. It is because of Greta, and young activists everywhere that I am optimistic about what the future holds. It was an honor to spend time with Greta. She and I have made a commitment to support one another, in hopes of securing a brighter future for our planet. #FridaysforFuture #ClimateStrike @fridaysforfuture

A post shared by Leonardo DiCaprio (@leonardodicaprio) on


Відзначимо, що актор займається проблемами навколишнього середовища з 1998 року. Тоді він заснував власний фонд, метою якого він назвав збереження екологічного середовища проживання. У 2007 році він зняв документальну фільм про дику природу «11-а година», а в 2014 його призначили посланцем миру ООН з питань зміни клімату. Навіть в момент отримання заповітного «Оскара» Ді Капріо не відступився від головного завдання і виступив з емоційною промовою про глобальне потепління. Леонардо впевнений, у людей залишилося не так багато часу, щоб подбати про планету і продовжити своє існування на ній.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments