Про Voiceshowbiz

Voiceshowbiz – кращий інтернет журнал, де ви першим побачите новини, огляди, інтерв’ю та всі плітки з України і світової сцени. Новини шоу бізнесу. Фото та відео знаменитостей, скандали, інтриги.
Інформаційний портал талановитих журналістів, які прагнуть створювати пізнавальні та цікаві статті для наших відвідувачів. Мета нашого інтернет-журналу: інформування наших читачів, та популяризування свіжих і достовірних новин, та україномовних статей українського та світового шоу бізнесу.
В нашому інтернет-журналі ви можете щодня читати найактуальніші, достовірні і цікаві новини українського та світового шоу бізнесу.
Наш проект Voiceshowbiz, заснований 24 січня 2017 року. За цей час він щодня набирає все більшу власну читацьку аудиторію, цьому сприяють публікації цікавих та актуальних новин в тематиці шоу бізнесу. Ми хочемо досягти щоб наші користувачі отримували задоволення та зацікавлення від нашого інтернет-журналу, та охоплюємо максимальний діапазон читацького інтересу. Тому, наша аудиторія щодня збільшується. Будь з нами та читай завтрашні новини сьогодні.
Наш портал можете підтримати своїми донатами, для розвитку україномовного контенту та популяризації сайту Voiceshowbiz в мережі Інтернет:
Гаманці (Webmoney):
Z096862947157 (Долар)
E452702259135 (Євро)
Всім дякуємо, за підтримку та кожен донат.
З повагою, Редакція Voiceshowbiz.com