Чому всі шаленіють від EMS-тренувань та в чому їх секрет?

0
547

Фітнес майбутнього обіцяє 20-хвилинне EMS-тренування замінити 3 години занять в тренажерному залі. Відомо, що багато зірок шоубізу виглядають чудово та тримають себе у формі. Шанувальникам цікаво, яким чином відомі артисти можуть так швидко привести себе до форми, секрет розкрито – EMS-тренування. Можемо гордитись, що такі тренування розвиваються у нас в країні, зокрема фитнес в Одессе набирає шалених обертів та вибудовує велику клієнтську базу.
EMS-тренування (Electrical Muscle Stimulation) – це вплив на м’язи пристроєм, який посилає електричні сигнали через електроди, закріплені на поверхні шкіри. Таким чином формуються імпульси, схожі зі скороченнями м’язів при силовому тренінгу.
Принцип EMS-тренування. Під час звичайного фізичного навантаження відбуваються скорочення і, як результат, зростання м’язів. EMS-технології збільшують інтенсивність цих скорочень, використовуючи ледь помітні мікроімпульси. Ефект від таких тренувань залежить не від докладених зусиль, а від знання тренером біомеханіки, правильного положення тіла, частоти, глибини і сили імпульсів, що надходять від тренажера.
Як проходять тренування. Все точно так, як зі звичайними фізичними навантаженнями: важливі регулярність (2-3 тренування в тиждень), відпочинок (1-2 дні) і правильне харчування. Намагайтеся не розслаблятися під час занять: чим сильніше напружені м’язи, тим ефективніше буде тренування. Як правило, одне EMS-тренування триває до 20-30 хвилин. Тренер регулює потужність подачі електроімпульсів окремо для кожної ділянки тіла, виходячи з відчуттів та витривалості.
Чому варто спробувати:
1. Економія часу
В наші дні вільного часу катастрофічно не вистачає, і приділяти на звичайні тренування в фітнес-центрах по 2-3 години іноді просто немає можливості. З EMS-стимуляцією час тренінгу скорочується до 20 хвилин. Цього достатньо, щоб досягнути успіху в робот і над своєю фігурою.
2. Опрацювання м’язів, які зазвичай складно прокачати EMS-тренування активізує 90% всіх м’язів тіла одночасно протягом всього тренування, опрацьовуючи навіть важкодоступні ділянки. На відміну від звичайних тренувань, м’язи зміцнюються зсередини.
3. Можливість урізноманітнити тренування і підвищити їх ефективність
Професійні спортсмени вдаються до таких тренінгів, щоб отримати максимальний ефект, збільшивши швидкість і силу. Особисті тренери в фітнес-центрах включають в програму EMS, щоб прискорити обмін речовин, сприяти якнайшвидшому схудненню та розвитку м’язів.
Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі Sports Science & Medicine, після 3-6 тижнів EMS-тренувань спортсмени досягли значні успіхи в збільшенні сили, швидкості і потужності. Розвиток цих параметрів дозволило підвищити вертикальну висоту стрибка на 25% та скоротити час спринту майже на 5%.
Тестування підлітків показало, що використання високочастотної електростимуляції в навчальній програмі два дні на тиждень протягом двох місяців також значно поліпшило показники стрибків у висоту.
4. Відновлення після травм
EMS-технологія широко використовується в медицині і професійному спорті. Терапевти застосовують режим стимуляції, щоб допомогти пацієнтам реабілітуватися після травм. Під час електростимуляції відсутнє навантаження на суглоби, працюють тільки м’язи.
Нагадаємо, що в цій студії ви ніколи не тренуєтеся у великій компанії або на самоті. ЕМС-тренування – це завжди закрите індивідуальне тренування з особистим тренером, яке проходить в заздалегідь призначений та зручний для вас час.
Такий підхід допомагає перемогти “лінь” –  клієнти не відступають від поставлених цілей і тренуються дійсно регулярно. Особисті тренери-професіонали допоможуть вам точно і з максимальним ефектом виконувати необхідні вправи по складеній для вас програмі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here