Швейцарський годинник – невід’ємна деталь іміджу успішних людей

0
584

Для того, щоб справити враження респектабельної та ділової людини у наш час, потрібно відповідати певним критеріям: вишукані манери, зацікавлення та імідж. Невід’ємною його деталлю є швейцарський годинник, який за весь час свого існування встиг стати ознакою заможності й успішності. Купити швейцарські годинники ви можете на сайті chronostyle.
Цей вишуканий аксесуар знайшов своє місце в іміджі бізнесменів, політиків, музикантів, спортсменів, і просто творчих й креативних людей, бо асоціюються зі стабільністю, владністю й елегантністю. Естетичне задоволення від носіння швейцарського годинника неможливо описати словами.
Крім того, ці годинники відомі своєю надзвичайною точністю і якістю: недарма існує приказка «точний, як швейцарський годинник».

За призначенням вони бувають:

  • Класичними (мають строгий дизайн, і не забезпечуються зайвими функціями)
  • Складними (додаткові функції)
  • Спортивними (створені для використання у складних умовах, тому виготовлені з міцних і стійких матеріалів)
  • Дизайнерськими (виготовлені окремим майстром, найчастіше бувають в єдиному екземплярі і належать певній людині)
  • Жіночими (створені спеціально для дам)
  • Хронометри (годинник підвищеної точності)

Виготовляються найчастіше із нержавіючої сталі, латуні, алюмінію, титану й пластмаси. Крім того, дизайнерські годинники мають у складі дорогоцінні метали, такі як золото, срібло, та інші.
Важливим критерієм якості швейцарського годинника є скло. Основними матеріалами, з яких його виготовляють, є сапфір (найдорожче і найнадійніше), кришталь (менш дороге, але якісне), мінеральне (найпопулярніше при виготовленні годинників), і пластикове (найменш якісне).
Майже кожен брендовий годинник, виготовлений у Швейцарії, позначається надписом «Swiss made», який вважається характерним для справжніх і авторитетних виробів. Було вперше використано у 19 столітті з метою захисту від підробок. Існують й інші маркування, такі як «Geneve», «Qualite Fleurier», «COSC».
Щодо цього в Швейцарії було навіть прийнято закон, який встановлює мінімальний стандарт, щоб виробники могли маркувати свій товар лише при відповідності цьому стандарту.
Швейцарські годинники мають велике значення для економіки їх країни-виробника: годинники знаходяться на третьому місці серед найпопулярніший товарів на експорт, а частка ВВП, відведена на їх виробництво, складає 1.5%.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here