Як і з чим носити колготи

0
917

Осінь – пора похолодання. У цей період жінкам доводиться одягати колготи, щоб тримати ноги в теплі, й виглядати при цьому елегантно. Постає питання: як, і з чим правильно носити цей елемент гардеробу?
Сьогодні існує безліч типів колгот і чулок. Придбати їх ви зможете на сайті https://mir-kolgot.com.ua/kolgotki-chulki/. Найрізноманітніші кольори, узори, малюнки – у жінок голова йде обертом, коли вони намагаються зрозуміти, як комбінувати все це.
Ми зібрали для вас декілька порад від професійних дизайнерів, як носити, з чим поєднувати і яких помилок уникати, вибираючи колготи.

Чорні колготи

Чорний – універсальний колір гардеробу, але у випадку з колготами будьте ретельними. Білий верхній одяг не підійде до чорних колгот, бо буде надто контрастувати з ними, тим більше, що такий стиль вважається застарілим. Тому найкращим рішенням будуть чорні колготи, поєднані із одягом темних відтінків: коричневим, сірим, бордовим і т.д. Також рекомендується не носити їх із надто високими каблуками, якщо не бажаєте викликати в людей асоціацій з офісним стилем.

Білі колготи

А от білі колготи підійдуть до одягу різноманітних світлих відтінків: білого, жовтого, рожевого, і т.д., тому сміливо комбінуйте ці частини гардеробу. Крім того, білі колготи підходять дівчатам із стрункими ногами.

Різнокольорові колготи

Їх колись запропонував Крістіан Діор для одної зі своїх колекцій. Варто дуже обережно ставитися до підбору одягу під такі колготи, бо є ризик, що зелені, жовті чи сині колготи будуть виглядати смішно й недоречно в поєднанні зі строгим верхнім одягом, як-от пальто.

Прозорі колготи

Найзвичніші та найбазовіші колготи, які є у гардеробі, напевно, кожної жінки. Вони стають у пригоді, коли надворі вже холодно, проте хочеться створити враження «голих ніг». Також їх часто використовують в офісному дрес-коді, разом із чорними. Єдиний мінус – ефекту «голих ніг» вам повністю досягти не вдасться, бо якщо на вас колготи, то не помітить їх хіба що сліпий. Та й до того ж, вони блистять на фотографіях.

Разом із босоніжками

Багато хто дивується, коли чує про таку комбінацію. Насправді ж, щоб стильно виглядати, варто лише правильно підібрати одяг. Ось наприклад, одне з найкращих поєднань: босоніжки на масивному каблуку з чорними матовими колготами. Варто лише пам’ятати, що носити колготи в комбінації зі взуттям, яке має відкриті носки, не рекомендується ні в якому разі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here