Як правильно очистити салон автомобіля?

0
781

Салон  – один з найважливіших критеріїв, що характеризують якість автомобіля. Багато потенційних покупців звертають увагу в першу чергу на його комфортабельність, лаконічність та просторість, вдале розташування різноманітних зручностей: сонцезахисних шторок, бардачка, та інших відсіків.
Дехто дивиться і на декоративну обробку дверей, даху, бокових панелей, чохли на сидіннях та елементи підлоги.
Але, придбавши собі авто, варто постійно дбати про чистоту всередині: охайність салону говорить про акуратність самого водія. Сидіння, килимки та інші складові салону можуть легко забруднюватися, рватися, або й взагалі бути низької якості, якщо заводські.
То що ж робити у такому випадку? Широкий выбор килимків та інших аксесуарів ви знайдете на сайті avtomoda.ua. Вашій увазі розмаїття якісних автомобільних пристосувань, від освіжувачів повітря до накладок на педалі.

Порядок в салоні має завжди підтримуватися не тільки заради естетичного задоволення, але й для забезпечення здоров’я собі і своїм рідним. Наприклад, частинки пилу можуть викликати алергію у пасажирів чи водія. Також пил може потрапити до електричної складової автомобіля, спричинивши різноманітні проблеми.
Пил найкраще збирати пилососом, бо ганчірки бувають неефективними, не зчищаючи від пилу місця, які важко очистити, наприклад, отвори вентиляції.
Але що робити, якщо ні пилосос, ні ганчірка не можуть впоратися із таким завданням? У цьому випадку варто придбати спеціальний пензлик, зроблений із губки, який продається у будівельних магазинах і робить очищення проблемних місць легшим.
Крім того, потрібно не забувати про вікна, які треба регулярно очищати від бруду та жиру. Якщо цього не робити, то є велика можливість потрапити в аварію. Через бруд та жир можуть зіпсуватися й отвори різних приборів автомобіля, кнопочки та інші деталі.
Також буває, що проблемою стає очистка бруду на оббивці сидінь. Від цього ніхто не застрахований, і від плями, що в’їлась в чохол сидіння, варто позбутися якнайшвидше.
Для цього спочатку добре висушіть оббивку сидіння. Якщо пляма не розтирається, то скористайтеся сухою щіткою – завдяки їй відпадуть частинки бруду, що не встиг в’їстися в сидіння. Потім потрібно пропилососити брудне місце, і потерти мокрою ганчіркою. Якщо пляма не піддається, то можна скористатися різними хімічними засобами для виведення бруду.
Як бачите, чистка салону не є чимось складним, і при правильному підході стає легкою справою, яку можна робити із задоволенням.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here