Як створити та оформити власний сайт?

0
392

Напевно, кожна людина, яка планує започаткувати бізнес чи якийсь власний контент, зіштовхувалася із проблемою створення сайту. Це підтверджує той факт, що запит «як зробити сайт» є чи не найпопулярнішим у пошуковій системі Google.
Є 3 способи створення сайту: використання CMS (безплатні платформи WordPress, Drupal, Joomla!), написання з нуля за допомогою HTML і CSS, і використання спеціальних конструкторів.
Статистика показує, що найпопулярнішим є третій варіант, адже багатьох людей, не знайомих з програмуванням, лякає цілий світ кодів і незрозумілих термінів . Тому вони і вирішують полегшити собі процес розробки, використавши один із доступних конструкторів. Є також сервіси, де сайти створюють «під ключ». Таким є ntigo.ru, на якому створення створення сайту і його веб-дизайн стають легкими для кожного.
Але як правильно оформити власний сайт, якщо ви вирішили створити його самостійно?
На нашу думку, головними критеріями оформлення є підбір кольорової гами для сайту, шрифту, розташування реклами, коментарів, і, що найголовніше, дизайн сайту таким чином, щоб відвідувачу було зручно переглядати матеріали.

Заходячи на деякі сайти, ми часто зіштовхуємося з легковажним ставленням до останнього критерію. Коли бачиш звідусіль нав’язливу рекламу, яка дратує і заважає сприйняттю контенту, то хочеться закрити ресурс, і більше ніколи на нього не повертатися. Тому, якщо ви вирішили розробити власний сайт, обов’язково зверніть на це увагу, і насамперед думайте про те, як його сприйматиме пересічний відвідувач.
Якщо на вашому сайті будуть зручно і лаконічно розміщені основні рубрики, грамотно оформленні статті, правильно подана інформація, то читач оцінить це. Йому захочеться зареєструватися, залишити коментар, порадити ресурс друзям,  і додати його собі в закладки.
Крім того, варто подумати і над дизайном головної сторінки. Адже вона – лице вашого сайту, і саме по ній буде формуватися враження про ресурс. Головна сторінка не повинна бути надто заповнена текстом. Вона має сприйматися легко, бути доступною. Тому радимо грамотно розмістити лого, основні рубрики, тематичні картинки, статті і рекламу.
Це буде сприяти збільшенню популярності сайту, він буде краще ранжуватися в пошуковій системі й отримає більше цільової аудиторії.
Сподіваємося, ці поради були корисними для вас, і створення й дизайн сайту більше не будуть видаватися чимось надзвичайно складним.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here